28. října 2014

TAG - Knihomolův koláč

Máme tady první TAGovku - pro začátek jsem si vybrala Knihomolův koláč, tento TAG jsem viděla u NikaRoovy, od které mám i vypůjčený banner (po domluvě), a ona sama TAG prý viděla jen u pár bloggerek, a jednoduše autor neznámý. Její článek najdete ZDE. Snad se vám ten můj bude aspoň trochu líbit. 1, MOUKA - Knížka, která byla ze začátku pomalá, ale na konci se pořádně rozjela? S moukou jsem měla asi největší problém. Záludná to ingredience, ale po dlouhém zvažování bych zvolila Tygrovo prokletí (Collen Houck) netvrdím, že mě kniha na začátku nebavila, ale takové ty "grády" to dostalo přibližně v polovině, kde se Kelsey setkává s oběma bratry. Ostatní díly jsem ještě nečetla, takže jsem zvědavá jak na tom bude zbytek série.

2, MÁSLO - Knížka, která byla opravdu "bohatá" a měla skvělou zápletku? Asi tuhle knihu moc lidí nezná i když známá je, ale já bych si vybrala Poklad (Kathy Reichs). Zápletka se mi tam hodně líbila, a do konce knihy jsem netušila jak to skončí, všechno je tam zároveň tak promíchané, že je umění se tam vyznat. Těším se na Šifru, na kterou si hledám čas už hodně dlouho.

3,VAJÍČKA - U které knížky sis myslela, že bude hrozná, ale mile tě překvapila? Něco uvnitř mi říkalo, že ta knížka se mi líbit nebude. Důvod byl ten že trilogie kterou autorka vydala mě strašně zklamala a nudila, řeč je o Panice (Lauren Oliver). Neřekla bych o knížce že je fantastická a musíte si ji přečíst, ale mě osobně mile překvapila.

4, CUKR - Sladká knížka? Jelikož si nějakou slaďárnu nevybavuju nazveme to dejme tomu Dietní cukr. A asi někomu ta kniha vůbec nepřijde sladká, ale já bych sem asi zařadila Hledání Aljašky (John Green). Asi bych scénky aka. Colgate Total nenazvala sladkými, ale částečně to souvisí. Kdo četl ví, kdo nečetl napravte to a přečtěte si.

5, NÁPLŇ - Knížka, která pokrývala všechny prvky, které na knížce miluješ? (smutná část, romantická část, vtipná část, akční momenty apod.). Tak tady to budou stoprocentně Hvězdy nám nepřály (John Green). Je to prostě vtipná knížka o rakovině, spojení je to zvláštní, ale tohle si prostě musí přečíst každý.

6, ZDOBENÍ - Knížka nebo série po které sáhneš vždy když se chceš rozveselit nebo povzbudit? Asi tady budu za úchyla (Což nejsem! Opravdu věřte mi.), ale já se prostě zasměju u série Padesát odstínů - šedi, temnoty, svobody (E. L. James).

7, TŘEŠNIČKA NA DORTU - Tvá nejoblíbenější knížka tohoto roku (zatím)? U tohohle bodu se rozhoduje těžko, jelikož se mi míchají knihy, které jsem přečetla atd. Ale myslím si že Selekce bude tohle místo reprezentovat hodně dobře. Kniha je romantická, a líbila se mi. Třeba jí ještě něco předběhne, ale v době kdy vydávám tenhle TAG tak vede. :)Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat