25. listopadu 2014

Unboxing #1

Unboxing znáte asi z každého blogu, rozhodla jsem se že když mi něco přijde tak vám to taky ukážu. Knihy víc kupuji osobně, ale to nevadí. ;) V podstatě jde o to rozbalit balíček "před foťákem" a ukázat tak i čtenářům co vám přišlo. Dneska to bude spíše takový studijní unboxing tak pokud vás to nezajímá tak článek ani nerozklikávejte. :) Navíc jsem věděla co mi přijde takže pro mě to překvapení nebylo.


Tak takhle vypadal ten balíček když jsme si ho vyzvedla, ty bílé čmáranice jsou tam kvůli ochraně osobních údajů :) Snad se nezlobíte, vždy se divím tomu zvláštnímu balení, žádná ochranná fólie prostě nic, v tomhle mě bux zklamal (nic tam nebylo ani když jsem měla objednané normální knihy!)


Nakoukneme dovnitř, Maturita? :O 


Když chodil brácha na střední měli jsme všechny čítanky doma (1-4), jenže tu jedničku do prváku někomu půjčil tak jsem si musela koupit svoji. :D Bordelář jeden.


Toto jsou mapky předmětů, už jsem od bráchy měla chemii a fyziku. Já jsem si minulý rok koupila nějaké, ale ve škole nám nabízeli jen něco, no a já jsem objevila ještě tyhle tak už jsou moje, jen mi chybí Anglický jazyk 2, přidám to k příští objednávce :) Přírodopis má tři díly druhý a třetí jsem už měla. Pokud by jste chtěli vyfotit všechny co mám a nějaký jejich obsah není problém.


Tohle byl sice takový školní unboxing, ale tak snad se zalíbil aspoň někomu.

No a jestě takový neknižní poznatek, jak jsem se zmínila jsem úchyl na svíčky, a mamka mi koupila takovou citrónovou, která voní i po zapálení. Jsem 3 metry od ní a cítím ji. :3Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat