31. prosince 2014

Noví obyvatelé - Prosinec 2014

Sice tady ještě není leden, ale vím že do konce Prosince již jiné knihy nepřibydou a tak vám své Nové obyvatele přináším již teď.


Hned na začátek bych chtěla říci, že tato rubrika nebude pravidelně a to hned z několika důvodů:

1, Každý měsíc nemám novou knihu. Nejsem milionář, na to abych si domů pořád něco kupovala. :D
2, Pokud mi v měsíci přibyde například jen jedna kniha, spojím několik měsíců dohromady (ty měsíce ani nemusí být za sebou, např. Červen & Srpen).
3, Jo přiznám se občas sem líná takže pokud zapomenu omlouvám se, nebo to je z výše uvedených důvodu.


Další co bych chtěla říct vám také napíšu v bodech, přijde mi to přehlednější.

1, Jestli si někdo všimnul tak knihu kterou jsem si naposledy koupila mám vždy v pravo v menu napsanou a k ní i datum kdy byla pořízena.
2, Pečlivě si zapisuju kdy a jakou knihu jsem si koupila :)
3, Knihy, které jsem si půjčila z knihovny mají samostatnou rubriku s názvem "Co jsem ulovila", můžete se podívat.


Jako první mi přišla 5.12. knížka, kterou jsem posílala jako knižíšek a to bylo "Co s láskou", nebudu říkat pro koho byla, však ona slečna už ví. Každopádně kniha mi nezní špatně, ale zatím si ji tedy neplánuju dát na wishlist. Koupila jsem knihu s filmovou obálkou. :) Možná se podívám na film..


Jako druhá knížka byla v balíčku společně s knihou "Co s láskou" knížka která byla pro mě a to byla Hra věží. Anotace a tak se mi líbila už předtím, no a pak jsem ji viděla ve slevě tak jsem si řeka že si teda udělám radost a koupím si ji i když na Vánoce dostanu nějaké knížky. 
Akorát co mě zklamalo a naštvalo byl fakt že mi kniha přišla poškozená, na hřbetu ve spodní části je několikrát roztrhnutá, kdyby jen přebal nechala bych to být, ale ona je roztrhaná i kniha! A to mě pořádně štve! 
Na fotce to bohužel není tak dobře vidět, ale ten spodek je rozdělen na osm částí :(
11.12. Dorazil knižíšek, samosebou jsem ho nerozbalila hned, ale ukážu vám jak vypadal balíček, poté jak byl vánočně zabalený a co to nakonec bylo. Když jsem ho rozbalila měla jsem tušení že by to mohlo být Hledání Aljašky ve vydání od Yoli, které jsem chtěla. Co to nakonec bylo se dozvíte níže.


A moc děkuji knižíškovi za úžasné záložky, které rozšíří mou sbírku. Vůbec nevím kde ji lidé berou ale ta s těma kuličkam a v tom písmenka od YOLI byla můj sen (z jedné strany žlutá, z druhé růžová), a ta druhá s tím "Live a Dream" je taky úžasná :3
Záložky zepředu.
Záložky zezadu.

14.12. Jsem už prostě chtěla Destrukční deník, no tak jsem si pro něj jednoduše zajela. A jsem moc nadšená, a to až tak že má Deník svou vlastní rubriku, kde vám budu ukazovat jak ho ničím. :) Jestli by se vám to mohlo líbit tak se podívejte, a deník určitě doporučuju.

VÁNOCE - 21.12.2014
Na Vánoce jsme měli pod stromečkem celkem 8 knih, když budu počítat i knižíška. O jedné knize a tím mám na mysli Nabíječe jsem se už zmiňovala a toho jsem dala mamce. Další dvě knihy byly také mamky, ale tím že jsme je vlastně chtěly obě a knihovna je u mě tak je počítám vše za vlastní, a taktéž mamka si může kdykoliv vzít mé knihy.

Začnu těmi mamčinými knihami.
O téhle jste už určitě slyšeli. :)

A tuto máme na doporučení, vypadá to jako fakt super thriller tak uvidíme. Nevím jestli jste o ní slyšeli nebo ne, když budete mít chvilku dejte mi vědět do komentářů. :)


A teď už k mým knihám, asi k nim psát nic nebudu prostě koukejte na fotky.
U Labyrintu moc oceňuju to že pod filmovým přebalem je původní obálka knihy, která se mi taky moc líbí! :)A co vy? Co jste si v Prosinci pořídili? Co vám přinesl Ježíšek?
Pokud by vás zajímalo co jsem dostala na Vánoce kromě knih, dejte vědět do komentářů. Udělala bych o tom článek. :)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat