12. ledna 2015

Unboxing #3


Je to chvíli co byl minulý unboxing, ale přesto vám přináším další. Tentokrát opět ve stejném duchu jako ten minulý - jedna kniha, jedna e-kniha a obě jako recenzáky. Tak se na to vrhneme. :)

Věřím že nakladatelství HOST Brno znáte všichni, právě toto nakladatelství mi poskytlo e-knížku, kterou jsem měla na seznamu že bych si ji ráda přečetla, četla jsem o ní dost. Snad se bude líbit i mě. :)  Knihu mi poskytli 8.1.2015.
Co vy, četli jste? Nebo se chystáte?

Obchod knihcentrum.cz znáte asi také všichni, ať už v kamenné podobě nebo jako e-shop. Když jsem s tímto obchodem domlouvala spolupráci nabídli mi seznam knih, já si z nich vybrala tu kterou uvidíte níže. No a dnes 12.1.2015 mi přišel balíček, tak se do něj podíváme.
Jen bych ke knize řekla to že je to 3. díl, a vím o tom. Poptala jsem se pár kamarádek a měla bych to prý pochopit i z třetího dílu. Každá anotace je o někom jiném, pouze se to protíná tou rodinou. :)
Lísteček s adresou jsem opět dala pryč, proto to vypadá tak zvláštně.
Tuší už někdo? :)
Má někdo nastudované obálky?

Autorka dále napsala např. Pekáč buchet a s hlavou v oblacích pejru.
Knížka zezadu.
Akorát mne mrzí že má jeden ze spodních rohů ohnutých, naštěstí to není nijak moc drastické. Každopádně oboum obchodům moc děkuji.

A co vy? Pořídili jste si v poslední době něco? :)
Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat