22. února 2015

TAG - Popiš se knihamiJedná se v celku o jednoduchý tag-popíšete se knihami-nemusí být nutně oblíbené, stačí když budou nějak vystihovat vás. Všichni zatagovaní musí zvolit minimálně jednu knihu. Tento tag vymyslela má kamarádka Amazing Imagination aka. AI.

Mortal Instruments: Město z kostí - Když miluješ kamaráda/kamarádku - Simon byl zamilovaný do Clary jak už všichni víme, u mě to sice bylo už celkem dávno, ale taky jsem to zažila. Milovala jsem svého nejlepšího kamaráda, kterému jsem to ale nikdy neřekla (ani nikomu jinému).. Na rozdíl od Simona s Clary :) Časem jsem se s tím smířila, nenapíšu že jsem teď šťastná, protože si tím nejsem jistá.

Hvězdy nám nepřály - Nemoc - I když nemám rakovinu, mám 2 nevyléčitelné nemoci (ano vím že se občas rakovina vyléčí), ale už jsem s tím smířená. Možná i proto mám knihu Hvězdy nám nepřály tak ráda, a celkově Johna Greena :)

Tahle píseň ti změní život - Láska k hudbě - Hudbu sice netvořím, ani už nehraju na hudební nástroj, ale hudbu miluju. Den bez hudby si nedovedu představit, s hudbou se učím, vstávám, usínám, píšu,.. prostě všechno, tohle je velká část mého já, bez hudby by to nebylo ono! A vždy mám alespoň jednu písničku, která mi připomíná určitou část minulosti, která mi prostě změnila život. A tak jako se Elise kvůli Chara změnila, já jsem se taky kvůli někomu dost změnila

Zatím jsem nenašla knihu, která by mně popisovala nějak blíž.. Vždy jsou tam třeba jen malé útržky mě, nebo pár znaků. TAGy mám ráda, ale tohle byl pro mě těžký oříšek...
Chtěla bych nominovat Ells, a dále každého kdo by TAG chtěl napsat, pokud TAG napíšete tak mi můžete napsat odkaz do komentářů. :)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat