1. dubna 2015

Noví obyvatelé - Březen 2015

Sice je dnes apríl, ale žádné žerty na blogu nečekejte. Místo toho si dáme měsíční přírustky za březen. :)

Jako první knihu jsem minulý měsíc 10.3. dostala recenzní e-knihu od knihy.idnes.cz a tou byla Šifra, recenzi najdete zde.
Hned druhý den aneb 11.3. následovala další kniha a tou byla kniha Hon, původně mi na recenzi měla přijít Kořist, ale ve skladu došlo k chybě. Fragment mi tuto knihu nechal, za což jim moc děkuju! Jelikož alespoň mám i první díl trilogie. Recenzi na Hon najdete zde
Hned další den (12.3) přišel recenzní balíček od knihcentra, které mi tentokrát poslalo hned dvě knihy! A těmi byly Život střídá smrt a Nejsem namalovaná. Obě knihy od českých autorů.
20.3. mi knihcentrum poslalo recenzní e-knihu, za což jsem byla moc vděčná, jelikož to byla kniha z mého wishlistu! :)
Hned pár dní poté mi dorazila již očekávaná recenzní kniha od Moby, a tou byla Ďáblova hra, kterou jste již mohli vidět v unboxingu.
Další recenzní výtisk, tentokrát od fragmentu jste již také mohli vidět a jde o Kořist, která mi dorazila 25.3.
No a poslední knihou v minulém měsíci byla Modrá krev, kterou jsem vám již v unboxingu neukazovala, jde o druhé vydání, a taktéž mi ji poskytlo nakladatelství fragment.
Tak ještě všechny knihy společně, e-knihy chybí (a jsem líná do fotky dodat jejich obálky)..


- Jak jste mohli vidět/číst minulý měsíc se nesl v duchu recezních výtisků, celkem jich bylo celých 8! Jelikož mne za 14 dní čekají přijímačky, a tudíž se rozhoduje o mém životě nemám na kupování vlastních knih tolik času. Ale až se dozvím výsledky tak si půjdu buď na oslavu nebo na zahnán smutku nějakou knihu koupit.. jo a potom mě v květu čeká svět knihy.. Tam bych to ráda rozjela :D (I když ze zdravotních, cestovních a časových důvodů toho nemůžu tahat moc)..
- Co jste si minulý měsíc pořídili vy? :) 
- Četli jste něco z knih, které mi za březen přibyly v knihovničce?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat