10. dubna 2015

Projekt: Insta Book ExcerptsMůžu s chutí prohlásit, že od doby co mám svůj milovaný mobil (červenec 2014), jsem na něm totálně závislá. Používám ho častěji než počítač, a to hlavně pro aplikace jako je messenger, ask.fm, snapchat, instagram, twitter,retrica apod., no a dnes nám půjde hlavně o snapchat a instagram. S Ells, se celkem dost bavím a jak už to tak dopadlo, i ona se dostala ke svému smartphonu, no a tak odstartovala naše vlna společné závislosti. Dost často si snapujeme, a jak už se to tak stalo začala mi posílat ukázky z knihy, kterou zrovna četla, a byly docela vtipné, nebo jinak zajímavé a tak jsem se jí začala vyptávat co že to vlastně čte.
Náš profil na instagramu.
A tak se zrodil nápad.. a nový projekt.

O co tedy jde? O nespoileroidní vzájemné propagaci knih, které zrovna čteme.

Průběh: Pro tento účel jsme si s Ells založily společný instagram, na který budeme postovat naše fotky a ukázky. Najdete nás pod jménem "ells_zvk" odkaz na profil ZDE, budeme moc rády pokud nás budete sledovat. Není to, ale podmínkou. Samozřejmě jsme počítaly i s tím že projekt je pro Vás pro naše čtenáře, a tak Vám udělujeme hastag #instabookreaders. PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE HASTAG URČENÝ ČTENÁŘŮM - nijak ho nemutujte :D Já a Ells budeme tento hastag používat také, abyste mohli najít všechny příspěvky společně.
Také budeme ukázky pravidelně projíždět, a třeba Vám na ně dáme "like" :)

Podmínky?
- Ukázky nesmí obsahovat spoilery! A proto než něco zveřejníte pečlivě se zamyslete nad tím, zda tam není spoiler!
- Ukázky musí mít maximálně pár odstavců, ale ideální je velikost, tak abychom ukázku dokázali přečíst.
- Pro zapojení do projektu stačí používat hastag určený k tomuto projektu.

Jak se tedy zapojit? Stačí abyste na instagram přidávali fotky se zajímavými ukázkami z knih, které zrovna čtete a připojili k tomu odkaz určený Vám čtenářům - #instabookreaders, nebo nás na fotce, či v popisku můžete označit jako uživatele. Nezapomeňte připsat jakou knihu zrovna čtete.
Na svůj blog si můžete dát ikonku našeho projektu, a třeba i k ikonce dát odkaz na naše články.

Pokud se budete účastnit, a víte to už teď můžete Nám dát vědět do komentářů :)
Článek od Spřízněné dušičky najdete ZDE :)

Ikonka pro Vás.Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat