9. května 2015

ONA - RecenzeAutor: Carey Heywood
Originál: Her
Počet stran: 224
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Galatea
Anotace: Její verzi příběhu už znáte, ale jaká je ta jeho...?
„Snažil jsem se na NI zapomenout, ale bylo to zbytečné. Vryla se mi totálně pod kůži, a pak odešla bez jediného slůvka rozloučení…“
Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou a že časem přátelství přeroste v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval.
ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí.
Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách.
Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ?
A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?
 


Můj názor: Vrátit se do světa Sáry a Willa byl pro mě nádherný odpočinek, sice jsme se nic moc nového nedozvěděli, protože příběh je opravdu úplně stejný jen vyprávěný z pohledu Willa. Známe v postatě jeho pocity ve stejných situacích jako byly v prvním díle. Sice jsem doufala v to, že se dozvím něco nového, ale nakonec mi to vlastně ani moc nevadilo. Přesto jsem se do jejich situace, po dvou měsících opět s nadšením začetla. Nebudu popírat, že to je možná proto, že se v příběhu částečně vidím. Ne neutekla jsem nebo tak něco, jen by mi vůbec nevadilo vzít si po několika letech toho, se kterým „vyrůstám“ :D

Ohledně postav se akorát trochu změnil můj názor na Willovu matku, jelikož z pohledu Willa je přece jen více odhalen příběh její nemoci a uzdravování.

Jelikož byl příběh takřka stejný, špatně se popisuje, určitě bych řekla, že pořadí knih jak je přečtete nic neovlivní, můžete je v klidu přehodit, nebo přečíst jen jednu z nich, záleží na Vás. Já se do druhého dílu pouštěla hlavně ze zvědavosti.

Pro více popisu a informací si přečtěte mou recenzi na knihu ON, zde.
Děkuji obchodu knihcentrum.cz za poskytnutí recenzní e-knihy, knihu si můžete zakoupit zde, případně si zakupte e-knihu zde.

Hodnocení:

Obálka:Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
,

0 komentářů:

Okomentovat