27. května 2015

The Courtship Book TAG

Už dost dlouhou dobu jsme tu neměli žádný TAG, v pondělí mě do jednoho označila Marky, no a tak jsem ho tedy vyplnila a tady ho máte. Určitě si přečtěte i článek od Marky.

1. Fáze - Prvotní přitažlivost
Knížka, kterou sis koupila kvůli krásné obálce.
- Vybrala bych asi úplně tu nejoblíbenější a tou je Selekce, věděla jsem o čem je, ale když jsem ji s mamkou viděla v knihkupectví, prostě jsem jí musela mít.
2. Fáze - První dojem
Knížka, která tě dostala svou anotací.
- Myslím, že by to mohla být kniha V šedých tónech, protože když jsem ji před dvěma lety viděla v knihovně, prostě jsem si ji vzala a přečetla.. a obálka se mi sice líbí, ale tipuju to na anotaci! PS. Moje oblíbená kniha.
3. Fáze - Sladké řeči
Knížka, která tě dostala díky stylu, kterým je napsána.
- Stačí napsat John Green? Ne každá kniha je úžasná, ale on má prostě velmi osobitý styl.
4. Fáze - První rande
První díl série, který tě přiměl koupit si zbytek.
- Trochu se vrátíme do dětských let, jako menší jsem si v knihovně přečetla Příběhy copaté Tilly, no a tak mě to okouzlilo, že jsem každé Vánoce škemrala, nakonec jsem dva roky po době dostala vždy dva díly. Nedávno jsem zjistila, že je i pátý a šestý.. kašlu na věk, musím je mít!
5. Fáze - Pozdní noční hovory
Knížka, která tě přiměla zůstat vzhůru celou noc.
- Hunger Games, začala jsem číst nějak odpoledne a kolem půlnoci jsem přestala, jsem totiž spíš ranní ptáče než noční sova, takže rozhodně nečtu až do rána.
6. Fáze - Vždycky v mé mysli
Knížka, o které jsi nemohl přestat přemýšlet.
- My děti ze stanice ZOO, četla jsem je na 10. narozeniny a kniha byla super, pamatuju si ji doteď.. ale film už se mi nelíbil.
7. Fáze - Fyzické sblížení
Knížka, která tě zaujala tím, jaká je na omak.
- Jmenovala bych trilogii Dokonalý pár, zatím jsem ji teda nečetla, a nevím zda budu, protože recenze moc kladné nejsou. Každopádně ta obálka je suprová!
8. Fáze - Setkání s rodiči
Knížka, kterou bys doporučil rodině a známým.
- Zlodějka knih, V šedých tónech, Esej o tragédii , Hunger Games a Pět. Tohle jsou knihy, které by se mohly líbit jak klukům tak holkám, jak mladším tak starším.. prostě si myslím, že si zaslouží být čteny.
9. Fáze - Přemýšlení nad budoucností
Knížka nebo série, u které si jsi jistý, že ji budeš číst ještě mnohokrát.
- Určitě bych si znovu ráda přečetla svou oblíbenou knihu V šedých tónech, dále také Esej o tragédii, kterou jsem již zmiňovala, a také nesmím zapomenout na Greenovy knihy, protože přeci jen četla jsem je dávno.
10. Fáze - Sdílej lásku!
Koho do TAGu označuješ?
- Ráda bych pro tento TAG vybrala Radynku a Eliz a  samozřejmě že dále nominuji všechny, kteří by chtěli tento TAG vyplnit.


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat