27. července 2015

Nedělní read-a-thon - Shrnutí

Pokud jste fanoušky na mé fb stránce, už jste se mohli dozvědět, že jsem včera skoro nečetla. Tedy do 13:30 jsem nepřečetla ani slovo. Až poté jsem se vrhla na knížky, které jsem si předem vybrala. (viz.článek zde) A proč jsem tedy nečetla?
Asi v 7:40 jsem vstala, potom jsem krmila kočky a následně jsem šla nakrmit sama sebe. No a po jídle jsme s mamkou vzaly kolo a jely jsme 18km k babičce, kde jsme strávily přes dvě hodiny. A zbytek času, kdy jsem měla volno jsem se buď koukala na seriál nebo jsem jedla :D (Mimochodem teď ujíždím na Kyberagentovi a Stalkerovi). Odpoledne jsem na chvíli usla, poté jsem se šla projít a čtení zase nic.

A teď jsi pojďme shrnout co jsem tedy přečetla.

Dočetla jsem Roštěnku, nějakých 100 stránek jsem ráda, že jsem ji dočetla. Brzy se na blogu objeví recenze, a už teď Vám prozradím, že bude kladná! :)
Do Robokalypsy jsem jen tak nakoukla, ani nevím kolik stránek jsem přečetla, protože mě ta kniha absolutně nebaví.. a už se těším až jí dočtu abych ji mohla dát pryč.No a to je vše.. Zklamala jsem sama sebe, ale nějak mi to nevyšlo. A teď jdu dát ještě jednu šanci Robokalypse, protože jinak asi umřu nudou.
Jak jste dopadli vy?
Splnili jste své cíle?
(A teď bych měla konečně přestat prokrastinovat a jít dopsat chybějící recenze..)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat