1. července 2015

Noví obyvatelé - Červen 2015

Červen je konečně za námi, a máme tu prázdniny! Už teď podle svého programu vidím, že nebudu číst tak moc jak chci, ale co už. Pojďme se podívat, jaké knihy jsem nasbírala za měsíc červen 2015.
 Hned 1.6. mi přibyla jediná e-kniha tohoto měsíce, je to čtvrtý díl ze série Virus. Recenzi už najdete na blogu. :)
 Albatros měl akci s dárkomatem a tak jsem neodolala, 5.6. mi přišel balíček s těmito krásnými knihami, Zpověď je úžasná, a kdy budu číst Nebe je všude zatím vůbec netuším.. :D
 Druhý balíček 5.6. tentokrát z Megaknih, Half Wild určitě přečtu o prázdninách, a Magisterium se mi moc líbilo! :) Všechny rc najdete na blogu.
 18.6. Jsem si na poště konečně vyzvedla můj recenzní výtisk od Megaknih :)
 Ehm 24.6. a další utrácení.. Chybí mi přečíst už jen Divočinu, kterou si s sebou beru na dovolenou.
Můj poslední školní den (Pátek 26.6. :3), jsem od už bývalé třídní dostala knihu Borec - jsem na ni zvědavá, protože naše třídní neumí vybírat knihy.. A zároveň mi přišel dáreček z dárkomatu od albatrosu, na knihu sem slyšela samé negativní ohlasy tak jsem na ni zvědavá.
Těch lepíků si nevšímejte :D to je moje značení.. pokud dobře počítám tak za červen mám 10 knih + 1 e-knihu.. :) V červenci bych určitě chtěla víc šetřit, než přečtu všechno co mám doma.. (i když jeden balíček už mám objednaný, a max si objednám druhý, ale víc fakt ne!) 

Jak jste na tom za červen vy?
Znáte? Četli jste?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat