23. srpna 2015

Bob a Bobek na cestách, Krysáci - Mini recenze

Obě knihy jsou nádherně graficky zpracované, pokud do Albertu chodíte a sbíráte body určitě si knihy vyzvedněte. 200kč = 1 bod a za 7 bodů je 1 kniha, na výběr máte z 8 pohádek. (Toto NENÍ reklama) Jsou vhodné jak pro děti kvůli obrázkům, tak pro starší, kteří si třeba připomenou svůj oblíbený večerníček. Já sama knihy vybírám podle toho na jakých pohádkách jsem vyrostla, ke kterým mám vztah a mám vybráno už i dopředu. Pokud se dostanu i k dalším knihám určitě je uvidíte v dalších mini recenzích.

Název: Bob a Bobek na cestách
Autor: Vladimír Jiránek a Pavel Šrut
Počet stran: 77
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Albatros
Pár slov: Na Bobovi a Bobkovi jsem vyrostla, ještě bych někde našla DVD s jejich pohádkami. Musím však konstatovat, že knížka se mi nelíbila až tak jako seriál. Nehodnotím příběhy, protože to jsou prostě pohádky pro malé děti. Tyto malé krátké knihy jsou vhodné i jako první čtení. Prostě si prohoďte role, dítko bude to, které čte a vy (sourozenec, rodič) ten, který poslouchá.

Název: Krysáci
Autor: Jiří Žáček
Počet stran: 88
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Albatros
Pár slov: Krysáky jako pohádku nemám ráda, nedokoukala jsem ani jeden díl a ani ukázky se mi nelíbily. Jelikož celý projekt v Albertu je věnovaný Krysákům (můžete si zakoupit i plyšáky), a kniha je z těch všech 8 nejkrásněji zpracovaná, nemohla mi chybět. Nehodnotím příběhy, protože to jsou prostě pohádky pro malé děti. Rozhodně je však zaujmete ilstracemi, a když jim před spaním přečtete 1-2 příběhy určitě jim uděláte radost!
Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
,

0 komentářů:

Okomentovat