31. srpna 2015

Co se stalo a proč jsem smazala videa??

Možná jste před časem sledovali má knižní videa na YouTube, možná taky ne, ale pro ty kdo ano je tenhle článek. Možná jste si všimli, že všechna videa z mého kanálu byla smazána, a já vám chci vysvětlit, proč a co mě k tomu bohužel vedlo.

Začneme pěkně od začátku. Přibližně v dubnu/květnu jsem se začala bavit s jedním „klukem“, je o dost starší než já ale chová se jako dítě. Brala jsem ho jako dobrého kamaráda, se kterým si můžu popovídat nebo se svěřit. Postupně však z jeho strany začal být "vztah mezi námi" úplně jiný, a když přišlo odmítnutí, rázem se z něj stal svým způsobem stalker "na plné úrovni". Nesledoval mě třeba domů nebo tak něco, ale i po několika odmítnutí stále žil s tím že jsem ta pravá a blabla, poté úplně změnil směr a v druhou chvíli jsem byla ta neskutečná p*** a neychovaný spratek. Už tohle mi nebylo příjemné. Na fb jsem byla v konverzaci se svými přáteli, bývalými a jejich známými, on tam byl taky. Když mě začal pronásledovat a otravovat i tam, ostatní se do něj pustili ať mě nechá a že není normální. Dospělo to k tomu, že už si z něj dělali i srandu a on byl tak blbý že nechápal ani ironii ani sarkasmus. Několikrát když byla venku s kamarády tak s ním volali a já poslouchala takže mám svědky na hodně věcí, které řekl.

Několikrát jsem si ho zablokovala i na fb, protože ignorace nestačila. Jiní kamarádi mu psali, aby mě nechal, ale on je prostě poslal do pr**** nebo si je hned bloknul, případně jim začal nadávat, vyhrožovat apod. Bohužel má moje telefonní číslo a v mém mobilu čísla blokovat nejdou, takže pořád hrozí pronásledování i z této strany, které už samozřejmě také proběhlo. Bohužel také věděl o mém blogu a videích což byla neskutečná chyba, protože sám od sebe by mě někdo jen tak nezačal hledat na YouTube jako Zašitou v knihách. Nakonec to tedy na konci srpna dospělo k tomu, že začal má videa rozesílat dál a dál, a to lidem, u kterých nestojím o to, aby se na má videa koukali, nebo o nich i věděli. Začal to posílat v té naší konverzaci, nevím komu dalšímu, protože jsem z té konverzace potom odešla a videa smazala. Jestli posílá odkaz na blog to netuším a nechci to vědět.
Vím, že tohle čte, ale bohužel mu nemůžu nijak zabránit.


Budu ráda když to pochopíte, ráda bych natáčela dál ale okolí se divně kouká už jen na knihy samotné naťož ještě videa o nich.. Nechám to časem uležet a pokusím se na toho psychopata zapomenout, přestože je to opravdu dost těžké. Točila jsem pro Vás ráda, protože ostatní české booktuberky a booktubery mám ráda, a o knihách ráda mluvím, ale je tu to velké ale.. A já zatím nevím jak se s tím vypořádat. Naprosto chápu, že mi teď ubývají odběratelé - to už je na tom to nejmenší a smířím se s tím :D


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

0 komentářů:

Okomentovat