4. srpna 2015

Unboxing #18

Dnes to opět nebude úplně knižní unboxing, ale opět z mé vlastní výroby pohlednic, nálepek a záložek. Doufám, že se Vám to líbí tak jako mě. Já jsem teda megamoc nadšená! :3
 Balíček se mi zdál nějaký velký, uvažovala jsem co tam mám tak velkého.. aneb moje nešikovnost - uvidíte dále.
 Tuto naprosto božáckou záložku se sovičkou mám dvakrát, takže jsem nemusela stříhat fotky, jen sem Vám jednu otočila z druhé strany. Jednu používám teď a až bude škola napíšu si tam rozvrh a druhou mám do zásoby. Nechám si vyrobit další, protože určitě si o ni budete moc zasoutěžit.
 Dále tady máme pohlednice, všechny si zatím nechávám, protože je sbírám, ale určitě některé pošlu při zvláštních příležitostech. So many books so little time už jsem jeden poslala dál, jeden mám pro Vás a jeden je pro mě (takéž je součástí další objednávky). Sovičku jsem si nechala a druhou jsem si dala do rámečku. Jeden pohled je rozmazaný, protože je pro mamku a je tam naše společná fotka (soukromí - snad chápete).
 Sovička, která teď hlídá mou knihovnu :3
 Tady už je důvod velkého balíku, omylem jsem ten rozvrh dala A4 a ne A5, takže příště beru A5. Část je zakrytá, protože je tam má fotka :)
A nakonec nálepky, spoustu z nich už mám někde nalepeno, hodně z nich jsem rozdala, a některé budou i pro Vás. :)

Všechny produkty jsem zakoupila na stránce 24PRINT.eu - Když mi objednávka přišla tak dali do Zásilkovny zdarma expediční poplatky (normálně 69kč), takže ke konci prázdnin mě čeká třetí objednávka (teda doufám, snad mi to mamka dovolí :D).

Co říkáte na mou další objednávku? 
Objednali by jste si něco?
Chcete abych do soutěže dala pohledy, záložky a nálepky?
Dejte mi vědět o věci s jakou tématikou by jste měli zájem, abych Vám mohla co nejvíc vyhovět :)
Případně mi na můj email posílejte obrázky v dostatečné kvalitě (zasitavknihach@gmail.com)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat