28. srpna 2015

Unboxing #21

Je pátek, tenhle unboxing měl být už v úterý, ale jak jistě víte spolehnout se na Českou poštu jaksi nejde, takže mi balíky opět nedorazily, místo toho jsem si alespoň dnes vyzvedla jiný - mou objednávku. Ať se líbí. :)
 V balíčku se ukrývá recenzní výtisk od Omegy, co to asi bude?
 Je to klasika, ale než přišel druhý balíček stihla jsem Hamleta přečíst, takže už zítra bude recenze! :)
V balíčku jsem také našla dvě krásné záložky, od Dobrovského zatím žádné nemám takže jsem za ně moc ráda.
 Druhý balíček jsem si objednala z albatrosu, řekla jsem si že si udělám radost a vůbec mi nedošlo, že už jsem si nějaké knihy tento měsíc kupovala..
 Postupně rozbalujeme..
 A je to novinka tohoto měsíce - Divotání, aneb druhý díl od Šepotání, které jsem stále ještě nepřečetla, i když jsem ho měla i na summer tbr.. (už bych to mohla přečíst že?)
 Knihy vedle sebe :3
Už jsem sice někde četla, že Divotání je menší než Šepotání, doufala jsem, ale že nebude. Bohužel je, sice o pár milimetrů, ale je to vidět.. i z dálky :((( Jinak písmo je takové modrofialové.
Nakonec ještě dorazil velmi očekávaný recenzní balíček od Kvalitních knih.
Knížka i dárečky jsou zabalené v igelitce s jejich logem :3
Snad u všech blogerů jsem viděla, že dostali dvě knihy, já sice jen jednu, ale i tak jsem moc nadšená, protože na tuto knihu se těším už velmi dlouho!
A nakonec dárečky, krásný dopis, pastelky a prupiska (tyto věci určitě využiju!) a krásná záložka, pokud to stále nevíte tak zbožňuju sovy :3 Moc Kvalitnímknihám děkuji za krásný balíček, a snad bude kniha stát za to.
Znáte knihy?
Máte také nějakou? 
Nebo už jste nějakou přečetli?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat