20. září 2015

Pokemon book TAG

Do tohoto tagu mě nominovala Aďa, její článek si můžete přečíst zde. Za nominaci děkuji a teď už se podíváme na otázky :)

1) Pikachu - Kniha, která vás šokovala.
Vybrala jsem Dívku, které se třpytila, protože mě autorka šokovala tím, jak byla kniha brutální a nechutná. Sice to nebyla nejlepší kniha, ale napadla mě jako první a určitě si zaslouží, aby se o ní vědělo.
2) Squirtle - Kniha, která vás rozplakala.
V tomto případně to není kniha, jelikož jsem jí nečetla. Viděla jsem pouze její zfilmovanou verzi a u té jsem také neplakala, jen jsem byla hodně smutná. Žádná kniha mě ještě nerozbrečela.
3) Meowth - Kniha, kterou už byste si znova nekoupili.
Tady to mám stejně jako Aďa, bohužel já jsem si Dech koupila kdysi ještě za plnou cenu, kamarádka ho totiž vychvalovala a já si ho šla koupit do knihkupectví.. Vůbec se mi nelíbil a nikdy jsem ho nedočetla. Chtěla jsem se překonat a tenhle rok ho dočíst, ale zatím jsem se k tomu nedostala.
4) Pidgey - Místo z knihy, kam byste si s chutí zaletěli.
Jelikož mě nenapadlo žádné určité místo, vybrala jsem si sérii drahokamy, protože přece celá tato trilogie je o cestování časem. A jak by řekl Horst Fuchs „A to se vyplatí!“
5) Charizard - Kniha, která vás tak naštvala, že byste ji nejraději zapálili.
Zde jsem vybrala celou hexalogii Nástrojů smrti, nečetla jsem tedy ani jeden díl, ale poté co jsem se dozvěděla, jak všechny tyto knihy vznikly, jak se zachovala autorka, a že série je zbytečně uměle prodloužená už si ji domů koupit nechci a ani nekoupím.
6) Jigglypuff - Vyber postavu, která je považována za slabou, ale ty si nemůžeš pomoci a miluješ ji.
Omlouvám se, ale žádnou takovou jsem nenašla. Žádnou postavu nepovažuji za slabou, a pokud už jsem na nějakou takovou narazila tak si ji nevybavuju.
7) Garbodor- Kniha, u které jste vzhledem k obálce očekávali, že se vám nebude líbit, ale nakonec se vám zalíbila.
Tuhle knížku jsem dostala někde v 8. třídě na základce od třídní učitelky na konci roku, vždy nám vybírala nějaké knihy z Eriky, které já teda vůbec nemusím. Tahle se mi celkem i líbila, i když už si ji moc nepamatuju.
8) Metapod- Jednoduchá a přesto efektivní kniha.
Tady jsem se rozhodla vybrat dětskou knihu ze série PAX, knížky jsou jednoduché, psané pro děti a přesto moc krásné hlavně ilustracemi, které místy působí i dost děsivě.
9) Togepi - rozšiřte lásku k Pokémonům označte další blogery, kteří by podle vás měli udělat tento tag.
Chtěla bych nominovat Ells ze Světa nadpřirozena a dále každého kdo by chtěl tento tag vyplnit, pokud už jste ho vyplnili nebo vyplníte, určitě mi zanechte odkaz! :)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat