23. září 2015

Ze zákulisí #5 Nepřeju si jen knihy

Přece jen holka jako každá jiná, a tak jsem se tedy rozhodla omezit nákup knih a začít si šetřit na ostatní věci, které si chci v nejbližší pořídit. Jelikož ani jedna není nejlevnější šetření bude na delší dobu, a tak určitě žádnou z těch věcí bohužel nebudu mít hned.
Vans Authentic black - 1 290kč
- Vansky jsem chtěla už dlouho, jsou to boty na skate a spousty lidí to neví. Já si je přeji jednak kvůli pennyboardu a jednak také proto, že se hodí úplně ke všemu a černé boty potřebuju. Plánuji si je koupit na narozeniny, které mám na konci října.
Converse All Star OX Maroon - 1 790kč
- Conversky chci ve vínové barvě jakou vidíte na obrázku, jednak proto že se mi ta barva poslední dobou hodně líbí a jednak proto, že už mám v té barvě i tričko a dá se prostě nádherně ladit dohromady.
Keep Cup Medium - 299kč
- Tento termohrneček je jediný, který chci v jiné barvě než je na obrázku (v programu, kde tvořím není ta barva, kterou chci). Asi se vám to zná za termohrneček moc, každopádně koupím si ho až podle peněz. Velikost chci tu střední což je 340ml, možná se vám to zdá hodně, ale ve škole si kupujeme kafe, které má 330ml a je to až až. Využila bych ho hlavně ve škole, a teď před zimou by se nádherně hodil i na čaj na cestu na autobus.
Černá velká kabela - 800-1000kč
- Tuto kabelu bych chtěla především do školy na dny, kdy toho nebudu muset tahat kvanta - i když takového dne se asi nedočkám, ale to nevadí. Co jsem se zatím koukala po obchodech stály okolo 900kč, což je hodně, tak uvidíme. U většiny mi vadí, že mají příliš tenké uši, a bojím se, že by toho moc nevydržely. Pokud máte nějaký dobrý tip určitě mi dejte vědět! :)
Černé podzimní boty - cca 700kč
- Nějaké botičky jsem si už vyhlídla v CCC, líbí se mi že se tento typ hodí jak k sukni, šatům, legínám tak džínům. Chtěla bych univerzální černé, ale možná mě uchvátí i nějaká jiná barva tak uvidíme.
Černý kvalitní křivák - 1000-2000kč
- Po křiváku toužím už hodně dlouho, doufám, že mi to letos konečně vyjde a já si nějaký pořídím. Každý ho má a já ho chci taky! Hodí se ke všemu, nádherně se kombinuje a vypadá skvěle <3
Černé džíny s vysokým pasem - cca 500kč
- Nedávno jsem si sice koupila konečně černé džíny, akorát to jsou bokovky, a tak když si jaksi čupnete, tak to není zrovna příjemné. Sice na džíny s vysokým pasem nemám postavu, ale snad nějaké seženu.. :/ A taky bych mohla přestat u čtení tolik žrát a zhubnout, že? :D

Máte zkušenosti s Vanskami či Converskami? Která u vás vedou?
Líbí se vám nějaká stejná věc jako mě?
Co si právě teď přejete vy?
Znáte Keep Cup?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat