30. října 2015

Co se chystá v listopadu 2015

Vítám vás u prvního článku z nové rubriky Co se chystá. Tyto články bych chtěla zaměřit na knihy, které vyjdou vždy v následujícím měsíci a já bych si je ráda pořídila domů. Určitě zde nenajdete všechny knihy, které se chystají, nýbrž jen ty, které chci já. :-) Zatím jsem se nerozhodla zda budou články pravidelně nebo ne, tak prostě uvidíme.

1, Trilogie Drahokamy - BOX (2.11)
- Tyto knihy nejsou žádnou novinkou, já sama je mám přečtené, avšak je chci mít doma a staré vydání se špatně shání tak si je prostě pořídím v boxu, i když mě docela mrzí že jsou to paperbacky.2, Móda, krása, životní styl - A Cup of Style (2.11.)
- Holky mám ráda, občas na jejich blog kouknu, i když více koukám na videa. Řekla jsem si, že i taková kniha se může hodit navíc se ráda zajímám o módu tak proč ne.
Každopádně už mám knihu objednanou. :D


3, Kam jsi odešla (12.11)
- Jistě jste si všimli, že jsem přidala slovenskou obálku. To proto, že česká ještě není uveřejněná. YOLi mi však napsalo, že česká bude stejná jako slovenská.
Jinak je to druhý díl knihy "Zůstaň se mnou/Jestli zůstanu", první díl mě nijak neuchvátil tak jsem zvědavá na ten druhý.4, PAX - Neviditelný zloděj (13.11)
- Čtvrtý díl série pro děti, ale mě se jednoduše líbí, navíc ty ilustrace! :D Brzy bude na blogu recenze na třetí díl, tak se můžete těšit.

5, Rudá královna (16.11)
- CooBoo se po prázdninách rozjelo a vydává naprosto suprovní knihy, doufám, že i tahle bude tak skvělá jak očekávám.
6, NOCTE (23.11)
- Kdybyste se mě zeptali jestli se těším více na Rudou královnu nebo NOCTE, tak bych vám nemohla odpovědět... Bože jak já se na ty knížky těším ♥_♥ Ten námět se mi zdá skvělý a prostě celé je to naprosto úžasné.7, Modlitba za mlčení (30.11.)
- Tuhle knihu tady mám především kvůli mamce, která si na Vánoce 2014 koupila první díl (Slib Mlčení), a který se jí moc líbil. Řekla jsem si, že ho taky přečtu, proto jsem sem zařadila tento druhý díl. Pokud si ho mamka nekoupí sama tak ho asi koupím jako dárek od babičky.


Znáte tyto knížky a těšíte se na nějakou stejnou jako já? Případně dozvěděli jste se o nějaké nové, která vás zaujala?
Já si sice asi tyto knihy pořídím až příští rok, ale i tak se na ně moc těším a určitě je budu mít všechny doma. :-)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat