1. října 2015

Noví obyvatelé - Září 2015

První měsíc školy nám pěkně utekl, já se teda na střední tetelím blahem (až na ty známky teda). Bohužel je to přesně jak jsem čekala, pořád dělám něco do školy a na čtení nezbývá moc času, i když teď mám celkem dost přečtených knih (nějak jsem to ke konci září dohnala), takže stačí jen napsat recenze.. :)
Přírustky jsme započali hned 1.9. recenzními výtisky od Fragmentu, oba mám již přečtené, obě knihy byly boží a recenze budou doufám, co nejdříve.
 4.9. Mi dorazil bohužel poslední letošní recenzní výtisk od Megaknih :( Knížku už jsem přečetla a recenzi můžete najít zde.
 Dále jsem si 10.9. vyzvedla tyto krásné recenzní výtisky od Fantasya.cz, recenzi na Čarověník naleznete zde, a Cestu ze ztracena jsem ještě nepřečetla.
 Čekání na poště nesnáším, ale po tom co jsem si 11.9. vystála frontu jsem rozbalila balíček se zakoupenou První <3, kterou jsem již přečetla, ale recenzi jsem stále nenapsala.. a v dalším balíčku byl pracovní výtisk Cizinky, recenzi najdete zde.
 Objednávka z buxu, kterou jsem si po několika dnech uložení nakonec vyzvedla až 23.9., Malého prince jsem přečetla (recenze se chystá) a komiks si šetřím na nějaké složitější období.
 Jako poslední dvě knihy za září tady mám výhru, kterou jsem vyhrála u NikyRoovy a po hned několika problémech (špatné jméno, potom ten balík nemohli najít atd.) na poště jsem ji teda 25.9. konečně obdržela.
Tady už jsou všechny knihy pohromadě.. :) Pokud správně počítám mělo by jich být 11 + jedna audiokniha, kterou jsem zde nezmínila. V tom počtu jsem zcela nevinně, jelikož valná většina jsou recenzní výtisky (3 jsem si koupila, 2 jsem vyhrála a 6 recenzních výtisků).
Určite mi napište, které knihy vás zaujaly, které jste četli nebo je také máte doma a tak všechno, ráda se o vás cokoliv dalšího dozvím..


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat