1. listopadu 2015

Noví obyvatelé - Říjen 2015

Říjen utekl jako voda, všímáte si že už je vlastně listopad a za chvíli jsou Vánoce? Každopádně v říjnu jsem měla narozeniny, takže tady je víc knih, než by bylo normálně.
Tuto knížku jsem z mamky 6.10. vyloudila, když jsme objednávaly učebnice, které sice nemám povinné do školy, ale některé předměty prostě nezvládám a potřebuju i něco navíc.
 Hned další den 7.10. mi přišla Verity, kterou jsem si koupila za vlastní peníze a poté mi přišla nabídka zda jí nechci k recenzi ._. achjo.. 
 Konečně asi po pěti měsících, co jsem tuto knihu vyhrála mi 9.10. dorazila a už ji tedy konečně mám doma, haleluja!
 A už tady máme recenzáky, dorazili tedy 15.10. Recenzi na Vyvolenou bohy už můžete najít na blogu.
 16.10. Zase další balíček hned následující den, tentokrát zase recenzáky pro změnu od Omegy, recenzi na Manolita můžete taktéž najít na blogu.
 Po dlooouhé době mi přišla kniha k recenzi od knihcentra, kterou jsem přečetla včera na Halloween takže recenze bude co nejdříve!
No a nakonec tady máme narozeninovou objednávku, stálo to ehm dost.. Ještě mi přijdou dvě knihy koupené na databázi knih, tak ty asi uvidíte v listopadu.
Zároveň mi má ještě brácha dát jednu knížku k narozeninám, ale pořád mu nepřišla, takže prostě až přijde...
Tak a tady už jsou všechny krásky pohromadě, co na ně říkáte? :) Pokud správně počítám tak je jich 12, což je docela slušné číslo.
Máte některou z nich doma? Četli jste nějakou? Případně po nějaké toužíte?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

1 komentář:

  1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat