21. listopadu 2015

Oblíbené pohádky z dětství

Dnes jsem si pro vás připravila trochu netradiční článek, a to mé oblíbené pohádky, na které se v nejbližší době (listopad/prosinec) opět podívám. Všechny nejsou s vánočním motivem, protože jednoduše je mám ráda ať už jsou Vánoce nebo ne. :)
Většina z nich jsou staršího data, jelikož jsou to pohádky, které vyšly když jsem byla menší a já si je teď ráda připomenu. Dejte mi vědět jestli pohádky znáte, a jestli jste na ně jako menší taky koukali! :)
Páni Polární expres jsem neviděla už hodně dlouho, no plánuju se na něj podívat. Jako malá jsem u něj byla vždy smutná a brečela jsem, protože mi toho hlavního hrdiny bylo líto. Zároveň se mi tam moc líbilo jak byly u nich Vánoce kouzelné.
Myslím si, že Karlíka a továrnu na čokoládu mám ráda jednoduše proto, že miluju čokoládu.. Přestože je to pohádka staršího data tak ani ty efekty nejsou špatné, sice ten film znám asi nazpaměť, ale určitě si ho v nejbližší době pustím znovu.
Roboti, doufám, že tuhle pohádku znáte protože já ji jako maličká fakt milovala, cédéčko jelo pořád dokola :D Na dnešní dobu už to bude mít asi trochu horší grafiku, ale rozhodně si tuhle pohádku v prosinci pustím!
Nejnovější pohádka, kterou určitě každý zná. Myslím si, že pro dnešní generaci malých dětí bude Ledové království, něco jako pro mě ostatní zmíněné pohádky. I když já Ledové království taky miluju! A už se moooc těším na dvojku.
Bořek stavitel a Vánoce.. pokud tohle někde seženu (jelikož cd si nemám kde pustit) tak se na to nejspíš asi kouknu taky. Dobře přiznávám je to infantilní, ale to že si to pamatuju i 10 let po tom co jsem tu pohádku viděla o něčem svědčí ne? A navíc tam byl Bořkův brácha! :D
Doba ledová tu asi nesmí chybět, líbí se mi tenhle obrázek, ale nejraději mám asi první díl, protože v těch zbylých se prostě jen opakuje děj. Všimli jste si toho taky někdo?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

0 komentářů:

Okomentovat