1. prosince 2015

Noví obyvatelé - Listopad 2015

Je tady prosinec, vánoční měsíc - jupí Ráda bych řekla, že jsem se krotila a mám tady jen 9 knih, ale jen dvě z nich jsou recenzní výtisky, takže moje peněženka v listopadu opravdu trpěla. Jak dárky, tak knihy a dalších tuna kravin, které jsem si pořídila.
Pamatujete jak jsem v minulé chvástačce, mluvila o tom, že mi jednu knihu má dát ještě brácha k narozeninám? Tak tohle je ona, připutovala ke mně 2.11. :3 Už mám objednaný i druhý díl, který by měl dorazit hned teď na začátku prosince.
 3.11. Byl velmi plodný den, Bez naděje jsem sice už četla, ale knihu chci mít doma a možná si dám rereading, a napíšu i recenzi, kterou jsem předtím nepsala. Život s Alzheimerem mne velmi zaujal, a tak už se moc těším až si knihu přečtu. Johnatan Strange a pan Norrell je recenzní výtisk od nakladatelství Omega, a novinku od holek z A Cup Of Style jsem si chtěla pořídit, protože mám holky ráda, ale nic nového jsem se bohužel nedozvěděla.
 Když jsem si s kamarádkou udělala výlet a konečně jsme se opět viděly, zavítaly jsme i do levných knih kde jsem 11.11. ulovila tuhle krásku, bohužel jsem z ní velice zklamaná. Recenzi si můžete přečíst zde.
 23.11. Jsem se dočkala listopadové novinky, od CooBoo, Nocte. Obálka je nádherná, a už se těším až si knihu přečtu.
Neviditelný zloděj je čtvrtý díl série PAX, tato kniha mi dorazila 26.11. a já moc děkuji knihcentru, že mi ji poskytli jako recezní výtisk.
 Druhý a velmi očekávaný díl knihy "Jestli zůstanu/Zůstaň se mnou".. Kniha to stihla posledního listopadu tedy 30.11. a jsem zvědavá jaká bude.
Tak jo, tady je mých 9 knih, ze kterých jsem nadšená.. možná až na Nočního hosta. Každopádně spíše převyšují nepřečtené knihy 5:4. Ráda bych teď knihy spíše četla než kupovala, ale znáte to.. budou Vánoce :D Máte nějaké stejné knihy? Případně po nějakých toužíte? :)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat