1. ledna 2016

Noví obyvatelé - Prosinec 2015

Rok 2015 utekl jako voda, a tak vás vítám u posledního článku týkajícího se roku 2015 a prvního v roce 2016! Přestože v prosinci byly Vánoce já jsem moc knih navíc nedostala. Jednoduše mi mamka řekla, že si knihy kupuju sama takže je na Vánoce nepotřebuju.. -_-
První příspěvky tohoto měsíce jsou ze 4.12. a jsou to dvě knížky na které jsem se těšila velice dlouho! A tak je konečně mám doma :)
Rudou královnu jsem dostala 8.12. od CooBoo v adventním kalendáři, a tímto moc děkuji Věrce, za to, že mi tuto knihu prakticky darovala <3
 Cinder jsem v levných knihách ulovila 13.12. za božských 39kč!
Útěk z teritoria smrti jsem dostala 17.12. jako recenzní výtisk od Fantase, Kreativní diář od knihcentra a Blbou sázku o fajn kluka mi poslala Ells k Vánocům.
Dá se říct, že toto jsou mé vánoční knihy :) Kocourka Boba a Aristoteleho s Dantem jsem dostala od brášky (tyto dvě knihy na mě čekaly pod stromečkem), Hitlerovu dětskou armádu jsem dostala o den později u babičky (nevím proč musíme dárky dostávat tam, když jsem si ji stejně koupila sama) a Body Book jsem si koupila za peníze od dědy. Pokud mě sledujete na facebooku určitě víte, že než mi 22.12. Body Book dorazila tak kolem ní a doručení zásilky bylo pěkně dusno.
Tak a tady jsou všechny mé prosincové přírustky :) Pokud správně počítám tak jich je 10.. což není až tak strašné číslo, každopádně v roce 2016 bych chtěla knihy spíše číst než nakupovat, tak uvidíme. Zda se mi bude dařit :)
Jaké knihy jste si v prosinci pořídili vy?
Čekaly na vás nějaké pod stromečkem?
Znáte/máte/přejete si některou z mých knih?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

1 komentář:

  1. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Přidejte se k úspěšným - Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat