24. února 2016

Papírenský HAUL #1

Před nějakou dobou jsem se setkala s názory, že bych mohla blog oživit o nějaké kreativní či beauty věci. Takže pro dnešek jsem si připravila papírenský haul. Ráda tvořím. zdobím, dekoruju... prostě všechno možné :D Takže věci z papírenského oddělení se u mě objevují poměrně často. HAUL je za poslední dobu takže ne nějaké stanovené datum :)
Tady vidíte celou hromadu, kterou vám dnes představím.
Bělítko do zásoby se hodí a tak jsem v Pepcu neodolala a prostě za 12kč muselo být moje. Izolepy jsem potřebovala a navíc opět ta cena.. No a strouhátko jsem si vzala jen ze zvědavosti jaké za tu cenu bude, no řeknu to takhle - ostrouhá jak co.
Tento blok nebo jak by se to dalo nazvat, obsahuje 20 A4 čistě bílých papírů. Blok jsem si kupovala kvůli nemocnice (btw. posílám nemocniční pozdrav), ale potom to budu nosit asi normálně do školy. Je z Pepca a stál 20kč.
Toto kroužkové fotoalbum miluju, je také z Pepca, za 120kč, měli ho i v růžové barvě, pro kterou jsem se později vrátila, ale už nebyla. :( Je to klasicky kroužkový blok, na magnet a uvnitř jsou tvrdé papíry na fotky a mezitím ty tenké, aby se fotky nelepily k sobě. Obsahuje 40 listů.
Oddělení lepíků! Má oblíbená část, já a lepíky to je velká láska. Velký blok je tuším taky z Pepca ale cenu už nevím. Cestovatelský set a palce jsou z Aliexpresu.
Rozhodla jsem se, že ulehčím své školní tašce a pořídím si menší pouzdro (věřte nebo ne, ale teď váží tak polovinu toho co předtím!). Stálo 150kč a koupila jsem ho na stránce wayfarer.cz.
Nakonec tady mám dvě washipásky, objednáno jich mám spoustu, ale jen čekám až dorazí. Tak pokud bude nějaký další díl tak vám je zas ukážu. Případně bude článek o washi páskové sbírce.. :)

Líbily by se vám takové články častěji?
Ulítáváte taky na takových blbostech jako jsou lepíci a washipásky?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

2 komentáře: