2. dubna 2016

Noví obyvatelé - Březen 2016

Ano vím, že většinou jsou měsíční přírustky první den v měsíci, ale znáte to.. Byl apríl, každý si dělal srandu, a mně se nechtělo nic vymýšlet.. Ale myslím, že vám to nevadí :)
Omalovánky i Poslední výkřik, jste myslím mohli vidět už ve fotoreportu z Ostravského knižního veletrhu. (5.3.) Recenzi na Poslední výkřik teprve chystám, ale mohu ho doporučit.
Tyto dva recenzní kousky, jste už také mohli vidět.. Aneb když navštívíte redakci a můžete si vzít nějaké knihy..Recenze by měly být co nejdříve.
Můj druhý nákup v NeoLuxoru mně opět přesvědčil, že tam prostě nakupovat nebudu. Neptejte se proč, ale ty prodavačky tam prostě nejsou zrovna příjemné. Jinak jsem tam nakoupila jen kvůli velké slevy na YOLi.
A nakonec ještě jeden recenzní výtisk, od nakladatelství Slovart (edice BRIO). Slovart mě oslovil, tak jsem hledala hodnocení a rozhodla jsem se knihu vzít. Snad bude recenze opět co nejdříve.

Jsem líná fotit závěrečnou fotku, takže tedy za březen mám 6 nových knih a 1 nové antistresové omalovánky. Moje peněženka obrečela 630, a to jsem zdaleka neutrácela jen za knihy.. :D
Máte nějakou z knih? Chystáte se na nějakou?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat