7. května 2016

Noví obyvatelé - Duben 2016

Noví obyvatelé jsou tentokrát trochu se spožděním.. Já vím, ovšem nebojte nekončím, jen nějak nebyli čas, chuť, nálada.. Za duben jsem nahrabala 10 knih, na cenu se raději neptejte. :D
Prvními přírustky za duben jsou knihy z buxu. Dilogie, kterou jsem měla vyhlídnutou už déle byla zrovna v akci, a tak jsem toho musela využít a k tomu jsme s mamkou vzaly dlouho chtěný druhý díl My děti ze stanice ZOO. Snad se ke knihám dostanu co nejdříve.
Urban Games od blogera a youtubera Ondry (Knižní špajz) jsem vyhrála v jeho soutěži. Jelikož předání knihy stále nějak nevycházelo, tak mi ji Ondra nakonec poslal, a jako omluvu mi poslal knihy dvě. Tu druhou nejspíš dostane nějaká z mých kamarádek. Co vy? Četli jste?
Hojný knižní den byl když jsme měli třídní schůzky, přestože jsem si nějakou velkou odměnu nezasloužila, tak jsem si vyzvedla knihy, které jsem měla objednané (vrchní řada). Mamka mi přikoupila 1984, knihu, kterou si vybírám k maturitě. A od Martinusu jsem k recenzi dostala příběh o Charliem, který jistě všichni znáte.
Nakonec tady mám recenzní výtisk od stránek Fantasya. Hry o trůny určitě znáte, o kuchařce jste také možná slyšeli. V rámci recenzování knihy budu muset i nějaký recept vyzkoušet. Chcete ho i vidět na blogu? :) Jinak tedy musím zmínit, že pro fanoušky je to určitě zajímavý fanprodukt.
No a tady jsou všechny krásky hromadně. Jestli ještě umím dobře počítat je jich 10.. Což není zrovna málo, ale pořád to není třeba 15, že.. :D
Co vy? Máte? Četli jste? Plánujete si koupit?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

2 komentáře:

  1. Nespavost je naprosto skvělá. Takže mě strašně mrzí, že se nedočkáme pokračování :-(

    OdpovědětVymazat