16. června 2016

Noví obyvatelé - Květen 2016

Květen utekl poměrně rychle, vlastně jsme už v polovině června. Zase mi to časově s přírustky nevyšlo tak jak bych chtěla, no omlouvám se. V květnu tady mám pouze nové knihy z pražského veletrhu Svět knihy. 
Co se týče světu knihy, plánovala jsem fotoreport, ale nakonec jsem vlastně nevyfotila vůbec nic, až na jednu soutěžní fotku do YOLi soutěže - kterou jsem nakonec vyhrála, což mě moc těší. :)
Na veletrhu jsem potkala hned několik kamarádek z oboru - Věrku (Ells), Dorotku (Dorotanoon), Markétku (Svět podle Marillee), Barču (LetterBWorld), Adri (Adrisbooks), Verču (NikaRoovy) a zahlédla jsem Ohanu (Ohana's world of pure imagination).. Pokud jsem na někoho zapomněla tak se omlouvám.. Mrzí mě, že jsem nepotkala všechny kolegy, které jsem chtěla, ale tak možná příště..
A teď už k pořízeným knihám - Smrtnou zimu, PAX - Sluhové zla, Modlitbu za mlčení, Tažení do Tearlingu jsem plánovala, a jsem moc ráda, že jsem si knihy pořídila. Milý Johne už jsem četla, ale po dlouhém rozhodování jsem si řekla, že tedy knihy od Nicholase Sparkse budu "sbírat".. Jak lépe žít se zdravotními problémy - tuto knihu jsme objevily s mamkou, a jelikož je to o psychologii a tak, a mě se ta kniha více než týká tak jsme se rozhodly ji koupit.
Nakonec ještě kniha, kterou jsem vyhrála v soutěži u YOLi. Když YOLi opět rozdávalo dárkové předměty, upozornili mě na soutěž "Když na světě knihy vyfotím tématickou fotku k jejich nakladatelství, můžu vyhrát jakoukoliv knihu z jejich prdukce".. Dostala jsem nápad, a když jsme šly s mamkou na oběd, tak jsem ho uskutečnila.. S výsledkem jsem spokojená.
Nakonec jsem vyhrála a vybrala jsem si Mechanického anděla.. snad se mi bude líbit, i když jsem Nástroje smrti nečetla. Četli jste anděla, a teď už i prince? Líbili se vám?Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

2 komentáře:

  1. Mechanický anděl, to je moje oblíbená, Pekelné stroje mám moc ráda. A Tažení do Tearlingu bylo pro mě neskutečné zklamání...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mě se do Tažení moc nechce, přestože babička to vychvaluje, ale mě neuhvátil tak moc ani první díl, tak se do toho druhého moc nechci nutit. Já bych Mechanického anděla chtěla přečíst, alespoň do konce roku, tak uvidíme..

      Vymazat