1. srpna 2016

Noví obyvatelé - Červenec 2016

První srpnový den se nám chýlí ke konci, prázdniny nám uplývají pod očima, škola se blíží a pro zpříjemnění zbytku prázdnin jsem vám přichystala co mi přibylo v knihovničce za první měsíc prázdnin.
První tři knihy jsem si objednala jako odměnu za vysvědčení. Střední škola bude ještě o dost náročnější, a taky proto už blog není jako dřív. Všechny knih už mám přečtené, není divu PCT jsem si pořídila hlavně z nostalgie, a protože chci mít doma celou dokončenou sérii.
Pro Eden jsem letěla do Levných knih, jako hamoun jsem vzala hned 3 (což jste mohli vidět na fb stránce blogu, pokud ji nesledujete dejte like:)), pokud si říkáte proč 3, tak dvě z knih byly pro kamarádky. Knihu jsem četla už kdysi půjčenou z knihovny, a když byla příležitost mít ji doma..
Tohle jsou tedy všechny knihy za červenec. Holt jsou prázdniny a utrácím za úplně jiné kraviny než jsou knihy, a zároveň mám doma dost knih, které čekají na přečtení. Snad to tímpádem nějak snížím. Četli jste nějakou z mých nových knih? Já už četla překvapivě všechny :)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat