1. září 2016

Noví obyvatelé - Srpen 2016

Srpen už je za námi, já mám za sebou návrat do středoškoláckých lavic (i když jsem byla v divadle), a proto vám dnes ukážu všechny krásné knihy, které mi přibyly v druhém měsíci letních prázdnin.
 Jako první jsem si objednala Dceru. Novelu k trilogii Selekce. Líbila se mi, jestli ovšem napíšu recenzi to nevím.
 Každý šel do tesca na knižní slevy.. U nás ty slevy nějak nebyly a tak jediné co jsem ukořistila byl Jen jeden rok. Druhý díl z dilogie, ten první jsem četla, ale doma ho nemám, takže si ho musím dokoupit.
Tyto dvě knihy mi pořídil táta, po tom co ho mamka zdrbla za to že mi nic nekupuje. Jisku v popelu jsem nejdříve nechtěla, ale nakonec jsem neodolala a zachtělo se mi jí taky. Hned jsem ji šoupla mamce na čtení tak uvidíme.
Kniha, kterou jsem si koupila za účelem rozšířit si slovní zásobu v angličtině. Bohužel jsem nenašla žádné typy na lehké knihy, tak jsem sáhla po této dětské a moc lehká není. Jsou tam i hovorové výrazy, které ani slovník nezná.. Snad ji dočtu no.
 V hypermarketech albert opět probíhá akce s dětskými knihami.. No už mám dvě :D
Mladá fronta je nakladatelství, se kterým jsem nově navázala spolupráci. Mohla jsem si vybrat knihy a tak jsem zvolila jednu z období holocaustu, kterou jsem zmiňovala zde. A jako druhou jsem si vzala Postav hlídku, i když jsem Jako zabít ptáčka ještě nečetla.. (A asi bych měla, když je to klasika)
Bábovky jsem dostala jako recenzní výtisk od Albatrosmedia. Pokukovala jsem po nich už na světě knihy a nyní jsem dostala možnost si je vybrat, za což jsem moc ráda.
A tady už mám všechny knihy pohromadě, dohromady je to 10 knih + tátův Everest, který se konečně dostal do mé knihovničky. 
Máte nějakou z knih? Chystáte si nějakou pořídit či přečíst? :)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

2 komentáře:

  1. Jiskra v popelu byla naprosto skvělá :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mně ji zabavila mamka, a skoro ji nečte, takže bůhví kdy se k ní dostanu

      Vymazat