13. září 2016

Unboxing #29

Dnes mi přišel recenzní balíček od Martinusu a zároveň jsem si vyzvedla jeden objednaný v Knihcentru. Tak se o ně chci s vámi podělit :)
Martinusácký balíček na mě čekal doma, protože škola je zlo, a tak si balíky nemůžu přebírat sama.
Po asi třech týdnech nekonečného čekání je to konečně tady! Uhádnete co jsem si vybrala?
Lucka mi psala, že mě v balíčku čeká překvapení. Myslím, že tím měla na mysli asi tyto fajnové nálepky, protože placku už jednu mám (na školním batohu), visačka i záložky už jsou prostě fajn klasika. Jedna z nálepek už zdobí můj diář.
Ano tuto knihu můžete momentálně mockrát vidět v internetovém světě. Je všude. Nevadí, já po ní toužím také, zvlášť když kompletuju autory a YOLi. Jsem zvědavá jaké to bude.. :)
Druhý balík jsem si objednala v knihcentru na vlastní pěst. Balíček obsahuje 4 knihy, ovšem uvidíte jen 3, protože ta čtvrtá je dárek pro někoho - tu uvidíte později. :)
Letáček.. Nic zajímavého :D
A tady je máme. Moje krásky. Po Farmě zvířat jsem toužila už déle a stále jsem čekala, kdy vyjde nové vydání. Byla jsem tu je novinka od YOLi, na kterou jsem se moc těšila, takže nesměla chybět. A nakonec Jako zabít ptáčka.. to je klasika, kterou jsem ještě nečetla a jelikož mám doma Postav hlídku, musela jsem si tuto knihu dokoupit.

Chystáte si nějakou z knih pořídit či přečíst? Jakou?
Co jste si naposled koupili vy?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

0 komentářů:

Okomentovat