20. listopadu 2016

Maluj! #2 - Alenka v říši divů

Tento formát článků jsem sice vydala nedávno, ale Alenku v říši divů mám poměrně nově ve své sbírce. Tyto omalovánky nejsou na trhu moc dlouho, a tak jsem se rozhodla se s nimi dnes "pochlubit". Tyto omalovánky jsem získala díky společnosti Presco Group, která mi je zaslala k recenzi. Omalovánky si můžete koupit zde. Obrázky lze zvětšit kliknutím!
Jako první obrázek jsem vybarvila tuto Alenku hned na začátku, která uvádí svůj příběh. Pár stran na začátku omalovánek, zabírá takovýto text, kolem kterého jsou drobné ilustrace. Například jako ten klíč v pravém dolním rohu.
Jako druhý obrázek jsem si vybrala Rudou královnu s (asi?)králem. Musím říct, že tento obrázek se mi zatím líbí nejvíc z těch které jsem vymalovala.
Následovala Alenka s neurčitým ptáčkem. Zde jsem začala používat pastelky, konkrétně na Alenčiny šaty. Jsem s nimi spokojenější než na první pokus. Líbí se vám?
S těmito žabími sluhy Rudé královny jsem spokojená úplně nejméně. Myslela jsem si, že dopadnou lépe.
A nakonec můj pátý obrázek. Zjistila jsem, že Rudá královna má v podstatě všude stejné šaty, ale někde jsou namalované trochu jinak, a tak jsem si s některými vzory musela poradit trochu jinak. Pozadí a Alenčiny šaty jsou opět pastelkami, zbytek jsou fixy. Tenhle obrázek se mi celkem líbí, snad i vám.
Kreslíte nebo vymalováváte rádi?
Vlastníte nějaké antistresové omalovánky?
Líbí se vám mé obrázky, nebo se mám jít raději zahrabat?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
, ,

10 komentářů:

 1. Je sranda, jak teď jedeme stejné články :D Ovšem jako obvykle máš ty obrázky mnohem hezčí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím jak jsme se na tom shodly, ale je to fakt zvláštní :D Přísahám, že se neopičím! To si nemyslím, mě se zas moc líbí ty tvoje

   Vymazat
 2. Obtázky máš moc hezky vybarvené :). Kdybych si nezakázala kupovat nové omalovánky, tak bych se po nich hned poohlédla, protože Alenku mám moc ráda, ale už jich mám doma moc :D
  Double Infinity by Ella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, no já jich mám asi také víc než upotřebím, ale Alenku ti opravdu doporučuju. Nejsem nějaká skalní fanda, ale moc se mi zalíbila :)

   Vymazat
 3. Omalovánky jsou nádherné a ty je máš úžasně vybarvené :)

  OdpovědětVymazat