6. listopadu 2016

Unboxing #31

Minulou neděli mi přišla nabídka ke spolupráci od společnosti PRESCO. Že vám to nic neříká? Tato firma se specializuje hlavně na papírenské zboží a nově začali vydávat i knížky. Já jsem tedy dětské knihy odmítla, ale jsem papírenský maniak, a tak jsem spolupráci moc ráda přijala.

Včera (ano v sobotu!) mi Česká pošta přivezla balík. První pochvalu musím firmě udělit za dobré balení. Skoro jsem se do balíku nemohla dostat.
 Bublinek a ochrany zboží bylo v balíku opravdu dostatek.
 Ti bystřejší už mohou vidět bloček s motivy Malého prince, a také vykukující osobní vzkaz.
S paní Luciou, která se mnou komunikovala v rámci této spolupráce byla moc milá domluva. Řekla jsem, že mám ráda Malého prince a že bych moc ráda dostala něco s jeho motivem. Výběr byl na paní Lucii a moc mě potěšila! Bloček jsem již okukovala v Dobrovském a dokonce jsem ho málem odnesla k pokladně než mi poslední kus vyfoukla jiná slečna. Diář na rok 2017 už mám s liškami (jak tématické že?), ale používat budu oba!
Zde můžete vidět vnitřek diáře i bloku. Diář je týdenní sloupcový a začíná datem 5. prosince 2016. V průběhu diáře jsou nějaké ilustrace z malého prince, které diář zútulňují. Diářek má magnetické zavírání. Blok je s čistě bílými listy. Oba na zadní části obsahují praktickou obálku, do které si můžete vložit různé věci, třeba vizitky atd.
Věděla jsem, že balík bude obsahovat tyto dvoje antistresové omalovánky. Zatím Presco vydalo pouze tyto dvoje, z čehož je Sněhurka žhavá novinka. Kterou zmíním ještě v článku Co se chystá v listopadu 2016. Myslím, že teď už se můžu pořádně začít vyrovnávat se stresem!
Jak si můžeme přečíst, tak omalovánky obsahují velký plakát, který je také na vybarvení. Omalovánky si blíže přiblížíme v nově připravovaném formátu, který se na blogu objeví již tento měsíc. Ovšem než vymaluju pořádnou část těchto omalovánek, tak to bude nějakou dobu trvat.
Zde již můžete vidět zmiňované plakáty. Jsou ve velikosti A0 (4x A3). Jistě byste i bez přiložených omalovánek poznali, ke které pohádce patří. Musím přiznat, že jako malá jsem Alenku moc nemusela, ale teď je mému srdci bližší. Obzvlášť se těším na omalovánky se Šklíbou! 

No a nakonec jsme se s paní Luciou bavily i o tom, že jsem v obchodech koukala na tyto bločky s Alenou v řídi divů. Ale nekoupila jsem si je, protože jsem nevěděla, jak bych je využila. A tak mi byly poslány. Na Alence v říši divů 2: Za zrcadlem, jsem byla v kině, zdála se mi trochu přeplácaná co se týče efektů atd. (i na to, že je to Alenka), ale příběh se mi nakonec líbil. 
Tady už je celý obsah balíčku, za který firmě moc děkuji. Budu moc ráda, když naše spolupráce bude pokračovat. Všechny výrobky jsou kvalitní a já je mohu jedině doporučit. Příště bych ráda ozkoušela magnetické záložky, které jsem tam objevila s mými oblíbenými motivy, či pouzdro, obal na telefon a také edici Teribear. :)
Na této fotce můžete vidět moji "sbírku" od PRESCA, kterou jsem již doma měla, předtím než mi nabídli spolupráci. Výrobky můžete sehnat jako já také v: Levných knihách, Tescu, Knihy Dobrovský, Drogerii DM.. A samozřejmě také na eshopu firmy.
Můžete zakoupit:
Diář Malého prince (nenašla jsem odkaz bohužel)


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
,

18 komentářů:

 1. To je moc milý balíček, bločky se vždycky hodí. Alenku mám hodně ráda :)
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodí se, ovšem vypadá to většinou tak, že "No jenže co když ho budu chtít jindy využít nějak jinak? Ne.. Ještě do něj nic psát nebudu" :D

   Vymazat
 2. Ou ou, to všechno chci :-D To je opravdu boží :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Mně by měl balíček také přijít snad v pondělí ho budu mít doma. Moc se na něj těším. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jééé samé krásne vecičky, či už Malý princ alebo Alice in Wonderland :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Deníček Malého prince mám taky doma, ale nemá prázdné stránky, ale je doplněný i vevnitř ilustracemi z Malého prince. Mám ho doma už rok a ještě jsem do něj neměla odvahu něco nakreslit :D

  Ale ten diář!!! To je láska na první pohled. Od této firmy a stejného formátu mám diář snad už pátý, šestý rok - tak snad bych si letos mohla pořídit s Malým princem. Protože vypadá fakt... fakt... úžasňácky!

  (P.S. - Česká pošta v sobotu? To hraničí se zázrakem! :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já od nich mám teď diář poprvé, protože mi upřímně nevyhovují ty sloupečky :/ Jako používat ho budu, ale jako studentovi se mi víc hodí týdenní řádkovaný..
   Jo v sobotu! Prostě přijeli s tím, že se vozí už i v sobotu, protože je prý mnoho balíků! Taky jsem čuměla :D

   Vymazat
 6. Jé, krásný balíček, taky jsem s nimi navázala spolupráci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že teď obepsali tolik blogů, že to bude mít snad každý.. :D

   Vymazat
 7. Také jsem s nimi teď uzavírala spolupráci a balíček by mi měl zítra přijít, tak se těším :) Akorát já přijala i tu dětskou knihu, zaujala mě ilustracemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se těšila, že ostatní, kteří to přijali také udělají unboxingy a ono nic :(

   Vymazat
 8. Ááá, tak tohle je vážně síla. Jak já miluju papírnictví. A po diáře s Malým princem pokukuju už delší dobu, ale nejsem si jistá, zda mě v průběhu roku neomrzí ta fialová. :/

  OdpovědětVymazat