1. prosince 2016

Noví obyvatelé - Listopad 2016

Vánoce jsou za dveřmi, ano je prvního prosince a ráno hned nasněžilo. Už otvíráme své adventní kalendáře, ano i já už jsem před chvíli měla čokoládku. A teď mě tak napadlo, proč neexistuje knižní adventní kalendář? To je ale diskriminace nás milovníků knih.

První knihou měsíce listopadu pro mě byla Scarlet, kterou jsem na popud Adi W. sehnala v levných knihách. Znovu ti za to Aďo děkuju! Ovšem nevím proč, ale tato kniha byla pouze na nádražích. Takže jsem moc ráda, že jsem ji v Ostravě na hlavním nádraží ulovila.
Další knihou v listopadu je Rose pod palbou. Kterou jsem si objednávala ještě v říjnu, ale dorazila až v listopadu. Její předchůdce Krycí jméno Verity se mi moc líbila, takže jsem moc zvědavá i na tuto knihu.
Další tři knihy jste již mohli vidět v unboxingu. Útěk do samoty jsem dostala jako recenzní výtisk od Megaknih a Mrazivý oheň spolu se Včelí královnou jsem dostala na recenzi od webu Fantasya.
Dnes (1.12) mi mamka předala balíček, který mi přišel od Albatrosmédií. Takže správně by tyto knihy měly být až v prosincových nákupech, ale PPL u nás bylo už včera, jenže když jsem ve škole tak si ten balík asi nepřevezmu že.
Knihu Illuminae mi poslali, kvůli toho, že se na Humbooku stala taková menší "nehoda" a já dostala VIP tašku místo blogerské. Tudíž jsem nedostala reading copy Illuminae, kterou obdrželi všichni blogeři, kteří přišli.  Když se to nedávno dozvěděla paní, která vede spolupráce, tak se mi nabídla, že mi knihu pošle. Varuju vás! Je obří, opravdu, věřte mi!
Knihu od Ladislava Zibury primárně zrecenzuje přítel, se kterým jste již mohli mít tu čest v recenzi na Zaklínače. A kniha, kterou jsem na recenzi chtěla já je o koucourkovi Oliverovi. Kdybych ji nedostala na recenzi tak bych si ji sama stoprocentně koupila.
A jako dárek mi z Albatrosu poslali omalovánky Skleněného trůnu. Asi si mysleli, že mých 5 omalovánkových knih mi nestačí. Moc za dárek děkuji, bylo to příjemné překvapení, i když ze série Skleněný trůn jsem nečetla ani jednu knihu, tudíž moc nevím o co tam jde.
Pokud správně počítám tak dnes zde mám 8 knih + jedny omalovánky. Jo a všimli jste si té divné převahy červené a oranžové? A to já tyhle barvy moc nemám ráda, ale knihy ano! 😇😍
Máte? Znáte? Chystáte si pořídit?
Vlastníte antistresové omalovánky?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

19 komentářů:

 1. Ne všichni blogeři dostali tu správnou tašku, ale nevadí ;) Jinak skvělé úlovky, závidím ti je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nevím o tom, že by se to stalo někomu jinému.. :/ :D

   Vymazat
 2. Áááá, tak ty omálovánky Skleněného trůnu ti závidím, neustále po nich pokukuju :D A nemáš vůbec zač s tou Scarlet ;) Pokud vím, tak jsou dvě firmy, co mají název Levné knihy. Jedna ve městech, ta druhá na nádražích a vždycky se jejich sortiment v něčem lišil :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já teda o dvou firmách nic nevím :D Děkuju za info :)

   Vymazat
 3. Na nadrazi jsou vzdy lepsi kousky 😂😂
  Ale jinak pekne knihy :)
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na nádraží zas tak nedostanu, jela jsem tam kvůli Scarlet extra, takže sortiment tam nemám vůbec okoukaný :D

   Vymazat
 4. Krásné přírůstky! :)
  Scarlet jsem také sehnala a jsem moc ráda :)
  Mrazivý oheň čeká na přečtení a Včelí královna+ Illuminae na koupení :D
  Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Odpovědi
  1. To asi hned nepůjde, jednak kvůli času - škola, povinná četba atd. a navíc jsem ještě nečetla ani Cinder :P

   Vymazat
 6. Týjo, netušila jsem, že Illuminae je takhle tlusté! :o

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné kousky. Iluminae mám doma, ta mě láka k zešílení. A teď koukám na tu krásnou Včelí královnu... Ach, ta knižní inspirace, ta mi tak žere peníze. XD Přeji krásné počtení a těším se na recenze. ,o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já po Illuminea ani moc netoužila, ale když už tu knihu mám, tak si ji asi budu muset přečíst :D Jo blogy a nákupy vysávají peněženku.. :D

   Vymazat
 8. Panebože, to jsou tak nádherné přírůstky! Naprostou většinu mám na seznamu přání, snad se ke mně knihy brzy dostanou. Užij si je a měj se krásně! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se ke knihách taky brzy dostaneš, když si je přeješ.. Děkuji, ty taky :)

   Vymazat
 9. Krásné přírůstky. :) Všechny ti závidím. :D

  OdpovědětVymazat
 10. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Přidejte se k úspěšným - Spojte se s více než 4,000,000 investorů a obchodníků ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat