10. dubna 2017

Magisterium 3: Bronzový klíč - Recenze

Autor: Holly Black & Cassandra Clare
Originál: Magisterium - The Bronze Key
Počet stran: 248
Rok vydání: 2016
Nakladatelství: YOLi
Anotace: Třetí ročník Magisteria měl být pro Calluma a jeho přátele, které celý kouzelnický svět oslavuje jako hrdiny, procházkou růžovou zahradou. Nebezpečí však číhá na každém rohu a Call zjišťuje, že bezpečno není nikde. A už vůbec ne v podzemních tunelech magické školy, kde číhá tajemný špeh, který mu usiluje o život. Callovou jedinou šancí je vypátrat ho dřív, než se on dostane k němu. To však není vůbec jednoduché, zvlášť když se školou začínají šířit znepokojivé klepy a on nemá nejmenší tušení, komu může věřit…

Můj názor: Dobrodružství z novodobé školy čar a kouzel pokračuje již v třetím díle. Po nedávném útoku magického elementála Automotonese se naše hlavní trojice opět dostává do nelehké komplikované situace. Někdo vraždí učně Magisteria, chystá se lov na chaosem posedlá zvířata a nikdo neví, v čem se dá Kolegiu věřit a v čem ne. Jakou roli v této situaci sehrává tajemný starý bronzový klíč? To si musí každý čtenář přečíst sám.
Celou recenzi si můžete přečíst na portále Fantasya.cz, pro který byla psána. CHCI SI PŘEČÍST CELOU RECENZI

Hodnocení:
Obálka:


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
, ,

6 komentářů:

  1. Sice tam byly podobnosti s jinymi knihami, ale mam tuto serii rada protoze je to fajn oddechove cteni :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jejda, už trochu zaostávám :P Ale upřímně, moc se mi do třetího dílu nechce :D

    OdpovědětVymazat
  3. Na sériu som sa veľmi tešila, ale zatiaľ som prečítala iba prvý diel. Škoda. Mňa si táto séria až tak nezískala. Oveľa radšej mám od Cassandry jej knižky o Tieňolovcoch.

    OdpovědětVymazat