8. května 2017

Moje podepsané knihy #1

Vítám vás u nové rubriky na tomto webu. Jak už název napovídá, chtěla bych vám zde ukázat podepsané knihy, které najdete v mé knihovně. Autorem podepsaná kniha je v Česku něco poměrně vzácného, a proto jich ani já nemám mnoho. Rozhodla jsem se, že do jednoho článku zařadím pět podepsaných knih. Doufám, že se má sbírka bude postupně rozšiřovat a za nějaký čas vám zase budu moct ukázat další podepsané knihy.
Mezi mé první podepsané kousky patřily Urban Games od českého booktubera Ondry. Jeho knihu jsem u něj vyhrála, a tak mi ji poslal i s věnováním. Podpis od mé oblíbené Colleen Hoover mám díky Ells, která mi poslala podepsaný bookplate. Rozhodla jsem se ho nalepit právě do této knihy nejspíš proto, že to u nás byla její první kniha.
Zbylé tři podepsané knihy, které aktuálně vlastním jsou od mé velké oblíbenkyně Ruty Sepetys. S tou jsem měla možnost se setkat v roce 2016 na skvělém knižním festivalu - Humbooku. Ruta je opravdu inspirativní a energický člověk, mrzí mě že ji spoustu čtenářů začalo milovat až po její návštěvě v České republice. Knihu V šedých tónech jsem četla v roce 2013 a už tehdy jsem autorku obdivovala. Ruta mi podepsala všechny tři knihy a také se se mnou vyfotila, za což jsem moc ráda.💗
Jaké podepsané knihy máte doma vy?
Toužíte po nějakém podpisu?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

18 komentářů:

 1. Zatím nemám žádné podepsané knihy :/ ale pevně věřím, že mi letos vyjde Humbook, takže třeba nějaký ukořistím... :D Jo a tu Rutu ti závidím! Patřím přesně k té skupině, o které v článku píšeš, první knihu jsem od ní četla letos a ke zbylým dvěma jsem se pořád ještě nedostala... :/ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ráda se s tebou na Humbooku uvidím! Pokud ti to ještě uniklo - jsem jeho ambasadorem! Tudíž budu oznamovat novinky a podílet se na jeho pořádání :) To nevadí, Ruta je super, tak si ji přečti alespoň teď.. ovšem Potrhaná křídla jsou nejslabší

   Vymazat
 2. Já tedy nemám žádné podepsané knihy, ale pouze s věnovaním ať už od babičky nebo od známých :)
  Ale věřím, že je to skvělý pocit mít podepsané něco od svých oblíbených autorů ^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já takovéto věnování moc nezastávám.. Zvlášť když v mém okolí by se mi nikdo do vkusu netrefil a co bych s tou knihou pak dělala :D Pocit je to úžasný!

   Vymazat
 3. Myslím, že po letošním Humbooku už na tom budeš daleko líp :D Samý paarádní kousky, Ruta byla nejlepší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To věřím, že na tom budu o dost líp.. Už teď vím o 12ti knihách, které tam povezu :D Mamka už začala šílet :D

   Vymazat
 4. Hm, že bych taky udělala přehled svých podepsaných knih? Sama nevím, protože část knihovny mám u rodičů a část doma, ale asi bzch našla o trochu více kousků :) Jinak z Humbooku jsem si také odnesla pár podepsaných knih :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě udělej, ráda se podívám! Alespoň zjistíš, kde co máš :D

   Vymazat
 5. Taky se už dlouho na tuhle rubriku chystám, jsem zvědavá, kdy se k ní dostanu. Já těch podepsaných knih mám překvapivě o něco víc, ale jak říkáš, jsem z ČR, takže to není žádná sláva. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nikdy neměla moc štěstí na podpisové akce no, proto jich mám tak málo :( :D Určitě vydej článek v podobném duchu, ráda to omrknu!

   Vymazat
 6. Já se chystám na Humbook, a tam si nechám podepsat všechny knihy hlavně od Jenny Han a A. G. Howard :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se s tebou moc ráda uvidím! Já si chci nechat od Jenny, Anity i Joelle podepsat úplně všechno :D #nenažranec

   Vymazat
 7. Zaujímavý nápad na článok. Ja mam podpísané knihy najmä od slovenských autorov. 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji.. Já rodné autory moc nečtu, takže tam u mě také žádná sláva :D

   Vymazat
 8. to naleovani karticky s podpisem neni spatny napad, zvlast, kdyz clovek nemam moznost se s autorem videt... jen jeste vedet jak si o takovy podpis napsat :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Já mám podepsané jen dvě knihy a oboje od českých autorů. Jak říkáš, je to tu s tím podepisováním fakt špatný :D

  OdpovědětVymazat