13. června 2017

Unboxing #33

Poslední unboxing byl před sedmi měsíci, tak jsem si dnes řekla, že je čas to napravit. Unboxingy jsou jedny z nejoblíbenějších článků (u mně i pro mě), i když nemají zrovna závratnou hodnotu. Většinou mi chodí balíčky po jednom, nebo mi je někdo rozbalí dřív než se k nim dostanu, ale tentokrát jsem mamku poprosila, aby balíčky nerozbalila.
Jak můžete poznat podle výrazné lepící pásky, přišel mi obří přes 2kg vážící balík od Slovartu, a potom menší balíček, který jsem si objednala z antikvariátu.
V antikvariátu jsem si koupila Dreamologii, která jako jediná kniha od YOLi nemá klopy. Tomu jsem se divila už na Světě knihy a nechápu, proč je tato kniha nemá. Game jsem už četla, ale tuto knihu jsem přihodila do objednávky kamarádce, které chybí první díl do série.
Jak může vypadat kniha z antikvariátu? Třeba takto, kromě pokrčené zadní strany, se tváří jako nová..
S lidmi ze Slovartu jsem si příjemně popovídala na Světě knihy, kde jsme se domluvili, že se můžu ozvat. Jelikož v květnu toho bylo dost, tak jsem to nechala až teď na červen a už mám doma první zásilku.
Se Slovartem jsem se domluvila na recenzní knize Bestie je zvíře, protože zanedlouho můžete na blogu očekávat můj rozhovor s autorkou. Paní půlnoci mám skrz portál Fantasya, ale protože to posílali přímo z nakladatelství, tak mi to po domluvě dali do jednoho společného balíčku.
Tajně jsem doufala, že bych také mohla dostat novou #BOOKLAB tašku a přání se mi vyplnilo! Slovart svým recenzentům posílal balíček, který obsahoval novinku slovenské autorky Miroslavy Varáčkové - Hlavně to nikomu neříkej, společně s novou božskou taškou.
Bohužel Paní půlnoci mi přišla v celkem ošklivém stavu. Obálka byla roztřepená, varhánkovitá a zkrátka nehezká. Mamka mi knihu zkusila vyžehlit, což trochu pomohlo, ale i tak to bude na fotkách asi dost vidět.
Tady už můžete vidět konečný výsledek dnešního unboxingu. Booklab taška je zatím ta nejlepší co jsem kdy viděla/měla. Má správnou délku uší, je z velmi pevného materiálu a není tak hluboká jako ostatní, je zkrátka perfektní! 😍
Nakonec vám chci ukázat zadní stranu knihy Bestie je zvíře, kde je tato nádherná a děsivá básnička.
Máte nějakou z knih?
Plánujete/četli jste nějakou?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

12 komentářů:

 1. Gratuluju k nové spolupráci! :) A tu tašku vám všem opravdu závidím! :D Já ji chci taky! *fňuk* :DDD
  Nad Bestií pořád přemýšlím, ale recenze jsou dost rozporuplné, tak si nejsem jistá. Nerada bych byla zklamaná. A překvapilo mě, že sis požádala o Paní půlnoci, já myslela, že jsi Nástroje smrti nečetla?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď si mě lidé nějak začínají všímat no :D Nástroje smrti jsem nečetla, teda ano, ale jen první díl. No hledala jsem různé názory a nemusí to nutně číst fanoušek NS. Tak uvidíme :)

   Vymazat
 2. Gratuluji ke spolupráci! :-) Hlavně to nikomu neříkej, bych si jednou taky ráda přečetla, tak uvidím jak bude vypadat moje výplata příští měsíc a kdyžtak se oěpt pustím do nákupu knih :D
  Ať se ti všechny knihy líbí! :-)
  A tašku samozřejmě taky závidím :/ :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já jsem zvědavá jaké to bude, knihu jsem v hledáčku neměla, ale když už jsem ji dostala, tak si ji ráda přečtu. :)

   Vymazat
 3. Souhlasím, taška mi přišla včera a opravdu jsem se s lepší taškou za svůj život nesetkala :-) Hned jsem tam zkoušela skládat knihy a do knihovny je jak dělaná :-) Hlavně to nikomu neříkej mi od Slovartu přišlo taky a jsem na knížku zvědavá :-) Škoda té poničené obálky u Paní půlnoci, to by mě mrzelo... Přeji hezké čtení :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Booklab si tou taškou opravdu šplhnul! Děkuji, vám také přeji hezké čtení :)

   Vymazat
 4. Ta taška je naprosto skvělá. S tím vyžehlením je to zajímavý nápad. Mě by to vůbec nenapadlo. Až mi zase příjde nějaká v podobném stavu, tak to vyzkouším :D
  O Bestii už delší dobu uvažuju, stejně jako o Dreamologii, tak uvidím :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No hlavně musíš přes kapesník nebo papír na pečení! :D Třeba tě na Bestii zvládnu nalákat :)

   Vymazat
 5. Tak teď už jsem ten článek četla :D Gratuluju ke spolupráci a k tašce, kterou ti všichni závidíme ;)

  OdpovědětVymazat