21. června 2017

Unboxing #34

Dnes jsem si pro vás připravila otevírání tří balíčků, které neobsahují pouze knihy. Ano unboxing byl sice po sedmi měsících teprve před týdnem, ale holt měsíc červen byl na knižní balíčky štědrý. Alespoň to tentokrát bude něco trošku jiného, než jen fotka obálky a knihy uvnitř. Tak snad alespoň nějaký čtenář objeví něco co zatím neznal.

Knižní znalci a instagramoví úchyláci určitě poznali logo na hnědém balíčku, takže už vědí co se skrývá uvnitř. V tom druhém bílém se skrývá recenzní výtisk, který mi zprostředkoval webový portál Fantasya.
Knihu, kterou jsem si vybrala k recenzi jsem napjatě vyhlížela. Autorčin dědeček byl 100% Čech a navíc mám ráda špiónskou tématiku jak ve filmech, tak v knihách.
Doufám, že už jste tuto knihu někde viděli, protože pokud ne tak ji určitě musíte omrknout! Snad bude tak skvělá jak si představuji. Bojím se, že nesplní má očekávání, která obvykle u knih pro jistotu nemívám.
A už se dostáváme k tomu neknižnímu obsahu. Teda spojitost s knihami to má, ale není to na čtení.
Knihomolské svíčky jsem si objednala u české blogerky Markéty, která ale žije v Anglii a právě tam své sojové svíčky vyrábí a prodává pod vlastní značkou Quacker candle.
Svíčky v nejrůznějších designech si můžete zakoupit na Markétčiném etsy shopu.
 Po otevření víčka na vás kromě nádherné vůně vykouknou i třpytky a barvičky.
Jak můžete vidět, objednala jsem si dvě knižní svíčky, konkrétně ke knihám Temnější tvář magie a Caraval. Druhou zmíněnou jsem již četla a mám ji doma v angličtině (aby mi ladila s tou svíčkou), tu první si teprve musím pořídit a přečíst.
Balíček od Markétky obsahoval ještě dvě krásné fotogenické drobnosti, které vždy potěší.
 Posledním dnešním balíčkem je recenzní výtisk, který mi opět zprostředkoval portál Fantasya.cz
 Kniha to je opravdu teňoučká, ale nádherně graficky zpracovaná!
V posledním balíčku se skrývala jedna ze tří bradavických učebnic, které vyšly nedávno u Albatrosu ve výroční reedici. Recenzi na bajky najdete již brzy na webu Fantasye.
Tady už můžete vidět mou nejnovější nadílku pohromadě. Nejen knihy, ale i svíčky v knihovně vypadají naprosto skvěle! :)
Máte nějakou knižní svíčku od Quacker candle books?
Líbí se vám trend knižních svíček?
A co knihy se špiónskou tématikou?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

6 komentářů:

 1. Krásné novinky :) Nové vydání Bajek mám taky doma a je to nádhera, čte se naprosto samo :) Konečně odkaz na svíčky! Sháním nějaký obchod už hrozně dlouho, děkuju! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsem pomohla :) Knižní svíčky najdeš i na Knižním vesmíru :)

   Vymazat
 2. Nádherné knihomolské novinky! :) Moc se těším na recenze!

  OdpovědětVymazat