11. července 2017

Humboocký Marry Kiss Cliff TAG

Kdo si hraje, nezlobí. A proto se náš ambasadorský tým rozhodl, že si v červenci společně zahrajeme Marry Kiss Cliff TAG, a nebudeme ho hrát nejen my, ale i vy! Nezáleží na tom, zda jste naši kamarádi, kolegové nebo čtenáři, zapojte se, ať jste kdokoliv. Předpokládám, že spousta z vás zná peprnější verzi tohoto tagu, ale my budeme slušní a budeme pracovat s těmito variantami. Pro ty, kteří se s tímto tagem ještě nikdy nesetkali, v rychlosti vysvětlím, o co půjde: Z libovolného množství YA hrdinů z produkce Albatrosmedia si v každém kole náhodně vyberu tři, z nichž si jednoho si vezmu (marry), druhého políbím (kiss) a třetího bych shodila ze skály (cliff).
Mně se do hry vešlo osmnáct postav, což mi krásně vystačilo na šest kol. Pojďme se do toho pustit.

1. NATE (Stačí jen chtít) x HENRY (Stříbrná kniha snů) x MAXON (Selekce)
Chci být princezna a bydlet na zámku, tudíž si naprosto sobecky vezmu Maxona, i kdybych ho o ruku měla požádat já (promiň Ameriko). Maxon by pak nejspíš nějakou náhodou utrpěl smrtelná zranění v boji nebo při přepadení paláce a celé království by spadlo do klína královně Kamilce. Henryho ze snové trilogie nemám ráda už od prvního dílu, takže toho s naprosto čirou radostí shodím ze skály. Starostlivý, milý a sympatický Nate zbyl chudáček na ocet, takže toho bych políbila.
2. JACK (Stačí jen chtít) x ASPEN (Selekce) x PERCY (Percy Jackson)
Myslím, že nebudu jediná, kdo by si v této trojici vzal za manžela Percyho. Je to polobůh, mladý, chytrý, sexy no prostě neber to! Aspen i Jack by si mohli navzájem konkurovat v soutěži „Pojďme se chovat jako prvotřídní blb“, ale po krátké úvaze jsem usoudila, že to vyhraje Jack. Takže adiós Jacku, užij si vysokou a smrtelnou skálu. Sice nejsem nějak nadšená z políbení Aspena, ale rozhodně by to bylo menší zlo než Jack. Jdu se připravit na krátký a odtažitý polibek.
3. ÉTIENNE (Polibek pro Annu) x WARNER (Jsem roztříštěná) x WESLEY (OTKA)
Sakra. No dobře vzala bych si Warnera, kterého jsem v prvním díle série nenáviděla, ale v dalších dvou dílech autorka otočila o 120° a najednou byl z Warnera úplně jiný člověk. Zkrátka postava v průběhu série prošla obrovským vývojem, do kterého se nejedna čtenářka zamilovala. Políbila bych Étienna, protože v Paříži by to přece bylo naprosto romantické! No a Wesley tebe si moc nepamatuju, takže si užij pád.
4. DASH (Dash & Lily) x GIDEON (Drahokamy) x PETER (Všem klukům, které jsem milovala)
Tady je to naprosto jasné, Gideona bych si jednoznačně vzala a nebudu vám vysvětlovat proč. Je to přesně taková ta first book love, i když se někdy choval jako pořádný blb chci si ho vzít. Petera bych políbila, protože promiň Dashi, ale nemyslím si, že bys měl nějaké zkušenosti s líbáním. Takže Dash letí ze skály.
5. TOBIAS (Divergence) x ADAM (Jsem roztříštěná) x RIDLEY (Kroniky Kaninu)
Vzala bych si cílevědomého, vytrvalého a občas rebelského Ridleyho. Nerada bych ho Bryn sebrala, ale z této trojice je to ta nejlepší volba. Hlavně tu trpělivost by semnou občas potřeboval. Tobiase bych políbila, přestože má představa byla úplně jiná než herec, kterého nakonec obsadili do filmové adaptace. I když jsem ho postupem času moc nemusela, vylepšil si reputaci samostatnou knihou (Čtyřka). Adama jsem v prvním díle milovala a nechápala jsem, jak někdo může být #teamwarner ovšem od druhého dílu (Jsem zlomená) se z Adama stal někdo, koho jsem nemohla vystát a strašně mě mrzelo, že se z něj stal záporák.
6. DAY (Legenda) x KASPIAN (Letopisy Narnie) x JOSH (V tajných službách)
Protože jsem královna zlatokopka, tak mi nestačí jedno království, tudíž bych si vzala i Kaspiana z kouzelné Narnie. (Je to princ, takže tam na něj nějaké to království a dědictví určitě čeká!) Ráda bych o svém nastávajícím choti řekla víc pěkných slov, ale bohužel si pamatuji jen jeho pohlednou tvářičku, meč a to že bych mu ostříhala ty vlasy. Sympaťáka Joshe ze špiónské série bych políbila, protože jsem si ho v prvním díle, díky jeho odvaze a kouzlu osobnosti, dost oblíbila a na chudáčka Daye bohužel zbyla skála. Promiň Dayi.

Jsem zvědavá, jaký osud byste přiřadily mým trojicím a zda se v něčem shodujeme.

Ať už natáčíte na Youtube, píšete na blog nebo ani jedno z toho neděláte, zkuste si zahrát s námi a popřemýšlet o tom které knižní postavy byste si vzaly, políbily nebo shodily ze skály. Pokud natočíte video s tímto tagem, pošlete nám na něj odkaz, abychom ho mohli přidat do oficiálního seznamu videí, a tak dali světu vědět právě o tom vašem. Na oficiálních stránkách Humbook festivalu si můžete stáhnout předpřipravený seznam nejrůznějších postav, se kterými se můžete setkat napříč ambasadorskými tagy. Pokud budete hrát s námi, určitě nezapomeňte své příspěvky sdílet na sociálních sítích a označovat je pomocí #humbooktag #marrykisscliff.

Koho jsem si vzala: Maxon, Percy, Warner, Gideon, Ridley, Kaspian
Koho jsem políbila: Nate, Aspen, Étienne, Peter, Tobias, Josh
Koho jsem shodila ze skály: Henry, Jack, Wesley, Dash, Adam, Day


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
,

7 komentářů:

 1. Nejvíc ti asi schvaluju líbání :D Ale teda shodit ze skály Henryho, to nikdy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, zlatíčko Henry! :D
   Já nad tagem taky uvažuju, ale mám ten problém, že jsem přibližně polovinu těch knih nečetla, takže ty hrdiny neznám, ale tak uvidím, třeba se mi podaří vylosovat ty, co znám. :D

   Vymazat
  2. Mně prostě k srdci nepřirostl no :( :D Aďo když mrkneš na ten arch (ke stáhnutí na stránkách Humbooku) tak tam je těch knih mnohem více! Já jsem si vybrala jen ty knihy, které jsem četla.. :D

   Vymazat
  3. Já se na něj dívala a tak jsem to právě myslela, že tam polovinu neznám. :D Ale tak asi budu následovat tvůj příklad a taky si vyberu jen to, co jsem četla. :D

   Vymazat
  4. Byla by blbost dávat tam něco co neznám/š, takže směle do toho! :)

   Vymazat
 2. Tak mňa veľmi pobavilo to, koho si vezmeš :D ale Percy je môj :) :) :)

  OdpovědětVymazat