24. srpna 2017

Unboxing #35

Dnes mi náhodně přišly dva očekávané knižní balíčky, a tak jsem si řekla že je po dvou měsících čas na další unboxing. Doufám, že vám předám nějakou inspiraci na nové knihy, nebo se alespoň při rozbalování pokocháte se mnou.
Před třemi dny jsem měla docela nanic den, a tak jsem si řekla že si zlepším náladu novými knížkami z Megaknih. Bankovní účet zase brečel, ale to přece nevadí. Druhým balíčkem jsou knihy k recenzi od společnosti Albatrosmedia, kterou mám ze všech nejraději. Kromě mé milované Oly to je taky knihami samozřejmě.
Jako první jsem rozbalila recenzní balíček z Albatrosmedia, jelikož jsem si byla jistá jen na 99% co najdu uvnitř a nakonec se mé předtuchy vyplatily. Závěrečný díl o Laře Jean jsem už četla před vydáním, ale fyzická kniha mi nemohla chybět v knihovně a na Ledovou krev mě nalákali CooBoo blogeři, kteří dostali knihu ve formě reading copy na květnovém světě knihy.
Druhý balíček, ten z Megaknih, už je podstatně větší a těžší jelikož obsahuje pět knih a ne dvě jako předchozí balík.
Pomstu & Rozbřesk jsem si chtěla přečíst už dlouho, tudíž jsem si řekla, že právě teď nastal ten správný čas si ji koupit (nedávno vyšel druhý díl, takže mě to trošku nakoplo k přečtení toho prvního). A severskou detektivní sérii Milénium jsem koupila primárně kvůli mamce, která miluje detektivky a vše tomu podobné. Já jsem kdysi zkoušela číst první díl jako eknihu, ale moc mě to nezaujalo, na to kolik má kniha stran mi přišla nudná. Třeba mě mamka přesvědčí, abych si knihy přečetla.
Tak a tady už můžete vidět konečný  výsledek dnešního unboxingu. Budu ráda když mi dáte vědět, které z mých nových knih jste četli, plánujete číst, nebo vás naopak vůbec nelákají. 😊
Půjdete na HumbookFest?
Co říkáte na sérii Milénium?
Četli jste Pomstu & Rozbřesk?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:

15 komentářů:

 1. Pomsta a rozbřesk je skvělá kniha, už se těším až si přečtu druhý díl. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíc mne zaujala kniha Navždy s láskou Lara Jean :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono přestože je to kniha, kterou si čtenáři vyprosili, tak to autorka ukončila vcelku pěkně :)

   Vymazat
 3. Z tvých přírustků mě nejvíc láká Ledová krev :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že mě nezklame.. Po delší době je to kniha, u které mám nějaká očekávání

   Vymazat
 4. Snad se ti bude Pomsta a Rozbřesk líbit :) Já byla z knihy nadšená a těším se na druhý díl. Od Jenny Hanové sem četla zatím jen první díl a ten byl super, konečně bych se mohla dostat i ke druhému, tak snad brzy :))

  Jinak moc pěkná várka knih! :) v září mám v plánu taky nakoupit pár knih, hlavně novinek co zrovna vyšli, ale čekám až po narozeninách abych si nekoupila to samé, co dostanu od rodiny - zvlášť když tentokrát opravdu nevím, co to bude XD

  Měj se krásně! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se mi bude líbit i když původní dílo o Šeherezádě neznám :D No na Laru Jean se určitě vrhni, já ji mám moc ráda :)
   Mě by si nikdo z rodiny netroufnul koupit novou knihu :D

   Vymazat
 5. Hej, na tu Ledovou krev opatrně. :D Sice není špatná, ale sama bych ji v rámci YA fantasy označila spíše za průměrnou.
  Ohledně knihy Pomsta & Rozbřesk pořád váhám. Četla jsem autorčinu novinku Flame in the Mist, čímž si u mě autorka nasadila laťku vysoko, tak se trochu bojím, aby mě P&R nezklamalo. :D :)
  Četla jsem Muži, kteří nenávidí ženy. Z počátku jsem se dost nudila, dokonce jsem to málem vzdala po nějaké první kapitole. Ale mamka to naprosto zbožňuje, tak jsem četla dál. No a jakmile se tam objevila Lisbeth, tak to byla jiná! :D Nakonec mě ta kniha hrozně chytla a úplně dostala. Sice trvá, než se do ní člověk začte, ale pak je to strašně super.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já fantasy moc neholduji, takže bych řekla že průměr mi bude možná stačit :D
   Já na Flame in the Mist čekám až bude v překladu, na fantasy v angličtině si zatím rozhodně netroufnu no :/ :D
   Já jsem právě Muže, kteří nenávidí ženy zkoušela číst, došla jsem nějak do čtvrtiny a odložila jsem to..

   Vymazat
 6. Ledovou krev mam prectenou a moc jsem si ji uzila, tak ti preji to stejne! :)
  Pekne kousky a hezke cteni :)

  OdpovědětVymazat
 7. Já bych chtěla konečně přečíst knihy od Larssona, které mám doma a pořád nic. Já mám starší vydánía stále se přikláním k tomu, že to starší vypadá lépe :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si zas říkám, že paperbacky mi nezaberou tolik místa v knihovně, která už tak přetéká a navíc mají krásné neonové hřbety :)

   Vymazat
 8. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat