8. září 2017

Unboxing #36 | Albi produkty

Nedávno jsem navázala spolupráci se skvělou nejen papírenskou firmou Albi. O této firmě jste už určitě slyšeli a nejspíš od ní také máte něco doma. Já mám doma od Albi spoustu produktů, a tak jsem ráda, že jsem navázala spolupráci právě s touto firmou. Poslala jsem jim odkazy na produkty, které mě zaujaly a řekla jsem, že mám ráda kočky a sovy - konečný obsah balíčku byl tedy překvapení i pro mě.
Přišla mi poměrně velká, ale zato velmi lehoučká velká krabice..
A tady máme odpověď na to, proč byla tak lehká..
Následně už na mě vykoukly pečlivě zabalené produkty.
Z kolekce bláznivých koček mi toho přišlo asi nejvíce. Název přesně odpovídá designu, takže všechny produkty vypadají malinko infantilně, ale i tak je miluju. Propisky i přes různou tloušťku píšou stejně, trhací bloček se hodí mít vždy po ruce a plechové pouzdro nejspíš nevyužiji, tudíž ho můžete očekávat v soutěži.
S bláznivými kočkami na mě v balíčku čekaly ještě dvě kancelářské složky. Tu menší budu používat na cestovní pas a tu velkou obětuju nějakým školním papírům.
Dále jsem v balíčku našla produkty s trochu dospělejším kočičím motivem. Bez mikrohadříku nedám ani ránu, podobně jako bez lepítek. Mini pilníčky se vlezou opravdu všude a klíčenka je krásný designový a praktický doplněk.
Zelené lepící papírky a magnetky s příšerkami jsou jedinými věcmi z balíčku, které nemají kočičí design. Magnetky mi na mé skleněné magnetické tabuli bohužel nedrží, takže vám je také podaruju v narozeninové soutěži blogu. Na lepítka jsem úchyl, takže ty už samozřejmě používám.
Nakonec můžete vidět všechny produkty pohromadě na jedné fotce. Už pět let jsem zvyklá používat diáře od Albi, takže mě trochu zamrzelo, když mi žádný ke spolupráci nepřišel i když jsem si o něj psala. No nevadí, tak si ho zase jako každý rok koupím v obchodě.
Používáte lepítka?
Co všechno máte doma od Albi?
Jste také ujetí na designové věci jako já?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
,

3 komentáře:

 1. A v čem spočívá takováto spolupráce? Jinak Albi věci mám taky moc ráda a nejvíc pokukuji po sovách :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dostaneš-ukážeš. Já také hodně koukám po sovách, ale nějak mi přišla jen kočičí zásilka :D

   Vymazat
  2. Tak to je dobrá spolupráce :-D

   Vymazat