10. ledna 2018

Maluj! #8 - Alenka v říši divů

Článek z formátu Maluj, se zde na blogu neobjevil už od dubna loňského roku, což je tedy pořádná doba. Konkrétně Alenku jsme si naposled ukazovali dokonce v lednu! Na tento vybarvovací formát jsem sice nezapomněla, ale spíš jsem v průběhu roku neměla čas vybarvovat nové obrázky. V nedávné době jsem měla tak trochu online krizi a potřebovala jsem dělat něco jiného než být stále aktivní, tudíž jsem vzala do rukou pastelky a fixy a pustila se do pokračování.
Prakticky si ukážeme většinu obrázků z loňska, neboť mi stále chyběl ten pátý, abych vydala nový článek. Tato Alenka stejně jako výjev ze soudní síně je kombinace pastelek a fixů.
Tato kreveta je jedním z mých oblíbených obrázků, i když z dálky a na první pohled připomíná spíš nějakého kraba nebo něco podobného. Naopak výjev z hodinářství nepatří mezi mé oblíbence, a tak jsem si na hodinách ani moc nedala záležet.
Tento podivuhodný Šklíba mi dal celkem zabrat a stejně s ním nejsem moc spokojená. Chtěla jsem pracovat s minimálním množstvím barev, tudíž volba toho co bude vybarveno jakou barvou, nebyla lehká, protože je v obrázku mnoho motivů, které se kombinují. No, co na něj říkáte?
Stále ještě vybarvujete antistresové omalovánky?


Sdílejte:
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This Share on Tumblr

Štítky článku:
, ,

5 komentářů:

 1. Máš to krásný. :D Já si sem tam taky něco vybarvím.

  OdpovědětVymazat
 2. V poslední době na to nemám čas a obvykle si ani nevzpomenu :-P

  OdpovědětVymazat
 3. Já občas vybarvovala, ale poslední dobou mi to už nestačilo, tak jsem začala znovu-kreslit. Miluju to a jsem ráda, že jsem se do toho zase pustila. Alespoň jsem kamarádce k vánocům namalovala obrázek (a fakt měla radost).
  Měj se krásně!
  ByGabra

  OdpovědětVymazat