Destrukční deník #2


Vítám vás u další části mého ničení deníku. Jak jste si užili vánoční čas? Já si stěžovat nemůžu, ale do nebes také neskáču.
- Destrukční deník nevychází pravidelně.
- Stránek mám hotových více, ale nechci vám ukazovat všechny. Často si do deníku píšu jako prostě do normálního deníku, když třeba úkol neudělám na dvojstranu.
Myslím že nijak moc okecávat ty vyplněné stránky nebudu. Pouze pár slov. :)

Tady máte mou ozdobenou obálku. :)

V českých časopisech je vážně problém sehnat W, ale tak snad jsem si s tím nějak poradila. Stále tam dolepuju další když nějaké najdu, třeba ta stránka bude jednou plná. :)

Zadání mluví za vše ne? Protější stranu chci dát jiné kamarádce, tak uvidíme co mi tam vymyslí ta druhá. :D

Co nakreslím na zbytek dvojstrany, jsem ještě nevymyslela tak uvidíme, někdy si na ty dvojstrany jenom píšu aby to byl tak trochu i normální deník, tak uvidíme. :)

Protože jsem řekla že z deníku nebudu strany trhat, stříhat apod. tak moje odpověď na zadání je u šipky. No a aby to nebylo nudné tak jsem tam dokreslila jeden meme obličej, a napsala hlášky které jsou u meme ksichtíků. :)

No a napadlo mě že spousty lidí neví jak deník vypadá zezadu, tak tady ho máte.


Snad se vám ty moje patvary líbily, a budu ráda když mi necháte třeba odkaz na svůj článek o destrukčním deníku, případně okomentujete moje "umělecké" schopnosti. :D

Zašitá v knihách

Žádné komentáře:

Okomentovat