Shirtinator

Určitě jste již na několika blozích mohli vidět článek o internetové stránce jménem Shirtinator, tato stránka má super akci pro bloggery. Je to v podstatě jako vzájemná spolupráce, poskytnou nám zdarma tričko, které si sami navrhneme, zvolíme si vlastní motiv, nápis, velikost, typ trička, barvu cokoliv. Na stránce máte několik možností jak si tričko „ozdobit“ můžete si pouze vložit text, nebo použít nějaký z výchozích motivů této stránky, případně si můžete vložit i vlastní fotku no a pokud u ní máte pozadí, které tam nechcete, můžete ho odstranit.

Takto vypadá postup při výběru obalu na mobil, v pravo vidíte
v tabulce výběr triček.
V této chvíli mám již vybrané a vytvořené tričko, až přijde dám Vám vědět jak to probíhá ohledně doručení, jaká je kvalita trička, a to všechno okolo coby Vás mohlo zajímat. Zatím Vám neprozradím jak má vypadat, vše se dozvíte později :)

Dále bych ještě chtěla říct, že si na stránce můžete nechat vyrobit spoustu jiných věcí než jen trička, jsou to například: obal na mobil, mikina, kabelka, taška, hrníčky, magnety, plyšáci, ručníky, polštáře a spoustu jiných věcí. U všeho si vlastně design i motiv vybíráte sami, takže máte zcela volnou ruku!  
Doufám že tuto stránku navštívíte, a něco si vytvoříte.


PS: Když si dáte odebírání novinek přes e-mail dostanete kupón na slevu 150 kč! 

Zašitá v knihách

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětSmazat