Mé zkušenosti s kreativator.eu

Díky spolupráci se stránkou kreativator.eu mi bylo zasláno vlastní navrhnuté tričko, já Vám dnes představím, jak jsem s ním spokojená, jaké má vlastnosti a jak se pracuje se samotnou stránkou.

Stránka kreativator.eu jak již název vypovídá, je e-shop na kterém si můžete navrhnout vlastní design hned u několika typů zboží například trička, tílka, mikiny, košile, polštáře, obaly na mobily, plyšátky, ručníky, zástěry, puzzle a další. Můžete použít motiv jak přednastavený tak svou fotku, vlastní text, barvu, ilustraci - prostě cokoliv. Se samotnou stránkou se pracuje velmi lehce, je přehledná a u tvorby designu vaší objednávky, je postup práce vysvětlen. Já jsem ho přeskočila, a i tak jsem si hned věděla rady, jelikož je to opravdu jednoduché! A pokud si náhodou nevíte rady, pracovníci Vám jistě rádi poradí, stačí se přece zeptat! :) Komunikovat a tvořit můžete hned ve třech jazycích, v nabídce tedy máme češtinu, slovenštinu a maďarštinu.

Samotné tričko je ze, 100% bavlny, mě se ten materiál zdá takový zvláštní, u jiných bavlněných triček mám povrch mnohem hladší a úplně jiný. To však nic nemění na tom, že tričko je na těle velmi příjemné. Velikost jsem si vzala M, i když normálně nosím S, a sedí mi perfektně, rukávy jsou trošku delší (tak nejsou useknuté hned za rameny) což mám moc ráda, a oceňuji, že je to takto i zde. Sice je trošku průhledné, ale s tím se musí u bílých triček počítat. Tričko jsem už i vyprala a nijak se nesepralo, neutvořily se žmolky a nápis je stále stejný. Cena se odvíjí od množství obrázků nebo textu na vašem návrhu, také na zboží a materiálu.


Za mě mohu tento e-shop jedině doporučit! Je to skvělé jak pro vás tak například jako dárek pro někoho, když víte co má rád a co se mu líbí, a přesto nevíte co mu koupit.
Moc bych tomuto e-shopu chtěla poděkovat za poskytnutí trička k recenzi. A teď se na něj tedy podíváme.. :)
V zásilkovně jsem si tedy vyzvedla takovou to obálku.
Takto vypadal můj návrh v programu na stránkách kreativatoru.
A takto vypadá tričko na mě, řekla bych, že mi sedí dobře.

Máte nějaké zkušenosti s touto stránkou, či nějako podobnou?

Zašitá v knihách

Žádné komentáře:

Okomentovat